» »

Як дізнатіся баланс МТС КоннектУ будь-якого користувача USB-модему МТС періодічно вінікає необхідність перевіріті Залишок коштів на Рахунку. Зробити це можна будь-яким найбільш зручне вам способом: стандартні засоби програми «МТС Коннект», с помощью мобільного телефону, або через ітернет-Помічник на сайті На даний Компанії МТС.

Як дізнатіся баланс МТС Коннект
Вам Знадоби
  • - программа «МТС Коннект»;
  • - інтернет-Підключення;
  • - мобільний телефон.

Запустіть програму «МТС Коннект». Розгорніть вікно програми на весь екран, або зробіть клацання лівою кнопкою міші по стрелочкам у верхньому правому куті вікна програми. Натісніть на пункт меню «Керування Рахунка».

Натісніть у вікні на кнопку «Перевірка балансу». Відомості про Залишок на Вашому Рахунку з'являться у вікні програми Зліва від кнопки у вігляді текстового ПОВІДОМЛЕННЯ.

Наберіть в полі «Введіть USSD команду» послідовність: * 100 # Натісніть на кнопку «Відправити» - у вікні програми з'явиться текстове ПОВІДОМЛЕННЯ про Решті на Вашому Рахунку Копійчаної коштах.

Віберіть в меню програми «МТС Коннект» кнопку «Виклик». Наберіть на что з'явилася клавіатурі номер 11111 и натісніть на кнопку виклику. При цьом Переконайся, что Динаміки вашого комп'ютера включені. Прослухайте голосове ПОВІДОМЛЕННЯ автоінформатора про Залишок копійчаних коштів на Вашому балансі.

Війміть SIM-карту з вашого USB-модему и вставте ее в мобільний телефон (для цього зніміть з модему задню або передню кришку - залежних від МОДЕЛІ модему). Наберіть на клавіатурі команду * 100 # и натісніть клавішу виклику. Баланс вашого Рахунку появится на екрані телефону у вігляді ПОВІДОМЛЕННЯ.

Зателефоном за номером 11111. Прослухайте ПОВІДОМЛЕННЯ автоінформатора про Залишок коштів у вас на Рахунку.

Знайдіть у меню вашого телефону «МТС Сервіси» (MTS-info). Віберіть пункт «Послуги МТС» - «Баланс». Залишок коштів на Вашому Рахунку буде відображеній у безкоштовна СМС-Повідомленні.

Ознайомтеся Зі станом вашого Особова Рахунку в особіст кабінеті інтернет-Помічника на Офіційному сайті | Статистика Компанії МТС. Щоб Встановити пароль для входу в систему, зателефоном за номером 1115 або наберіть команду * 111 * 25 #. Если ві НЕ пам'ятаєте телефонний номер вашої SIM-карти, зателефоном за номером 0887 або наберіть команду * 111 * 0887 # (послуга безкоштовна). Або просто відправте виклик на свой Основний мобільний телефон. Як Здійснювати дзвінкі и відправляті USSD-команди з програми «МТС Коннект», докладно описано віше.Прі необхідності в інтернет-Помічнику ві зможете Замовити и просмотеть деталізацію витрат по Вашому Особова Рахунку.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: