» »

Як дізнатіся ідентифікаційний номер телефонуІдентифікаційний номер телефону. Коженая легальний стільніковій телефон, Який БУВ зроблений НЕ кустарним способом, володіє ідентіфікаційнім (серійнім) номером. Цею номер, Який так само має міжнародну Назву IMEI (International Mobile Equipment Identifier), прісвоюється телефонному апарату при ВИРОБНИЦТВІ и Складається з 15 цифр. Кожні цифри в цьом коді мают свое значення. Смороду вказують на країну виробника, модель телефону, країну фінальної збіркі апарату. Дізнатіся серійній номер свого телефону зовсім НЕ доладно.

Як дізнатіся ідентифікаційний номер телефону
Вам Знадоби
  • Документи на телефон апарат.
  • Стільніковій телефон.

Найпростішій способ дізнатіся IMEI - це пошукаті его в паспорті вироби або других технічних документах, Які докладає до телефонного апарату виробник. Так само серійній номер винен буті прописанием в товарному чеку, Який зобов'язаний надаватіся продавцем при ПОКУПЦІ телефону. Чи не Рідко ідентифікаційний номер можна найти на коробці від вироб, под штрих-кодом. Однак це НЕ обов'язково, багаті віробніків мобільніх телефонов воліють НЕ давати такого роду інформацію на упаковці.

Если ж ніякіх документів и чеків в Сейчас под рукою немає або ж смороду просто загублені за давністю років, то ідентифікаційний номер можна найти и всередіні самого телефонного апарату. Зазвічай, ВІН відрукуваній под акумулятором на етікетці телефону. Слід мати на увазі, что на етікетці номер всегда позначається Тільки позбав абревіатурою IMEI. Навпроти цієї абревіатурі и винне буті прописано число, что Складається з 15 цифр, Яке и є ідентіфікаційнім номером даного стільнікового телефону.

Если ж и ця інформація зашифрована штрих-кодом або наклейка взагалі відсутня, або ж з яких причин Прочитати напис на ній НЕ представляється можливіть, то існує Третій способ з'ясувати серійній номер свого стільнікового апарата. Для цього вновь ж знадобітіся власне сам телефон, альо Тільки обов'язково в робочому стані и з Справний дисплеєм. Для того щоб скористати третім способом нужно набраті на клавіатурі мобільніка Наступний комбінацію сімволів: * # 06 #. Як Тільки буде Набрань Останній знак решітки, на екрані телефону відразу з'явиться ідентифікаційний номер цього телефонного апарату, тоб, на клавішу «дозвон» натіскаті НЕ нужно. Зазвічай інформація з'являється відразу, альо в рідкісніх випадка доводітіся почекаті (як правило, не більше 5 секунд). Дана комбінація дозволяє дізнатіся ідентіфікаційнім номер на будь-якої МОДЕЛІ телефону.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: