» »

Як відновити вилучені смс на НокіїДистанційні СМС-повідомлення можна відновити тільки за наявності у вас доступу до сім-карті. Інші ж способи не працюють ні на одному з мобільних пристроїв. Також ви повинні бути формальним власником номера для отримання роздруківки у оператора.

Як відновити вилучені смс на Нокії
Вам знадобиться
  • - телефон;
  • - паспорт;
  • - доступ в інтернет.

Перегляньте програмне забезпечення до мобільного пристрою Nokia, встановлене на вашому комп'ютері. У разі якщо до видалення СМС-повідомлень з пам'яті мобільного телефону виконувалося сполучення пристроїв, потрібна вам інформація могла зберегтися в пам'яті даної програми. Виберіть розділ «СМС-повідомлення» і прочитайте збережені раніше дані.

У випадку якщо ви не виконували резервну копію ваших СМС-повідомлень, поверніть потрібну інформацію за допомогою звернення до працівників обслуговуючого вас оператора стільникового зв'язку. Зателефонуйте в службу технічної підтримки і дочекайтесь відповіді, після чого отримаєте необхідну інформацію стосовно відправки вам по електронній пошті роздруківки всіх повідомлень. Дана дія доступно не для всіх операторів і вимагає підтвердження вашої особистості в якості формального власника номера телефону.

Зверніться в абонентські відділи обслуговування вашого оператора з паспортом або іншим документом, що підтверджує вашу особу, для надання вам роздруківки віддалених СМС-повідомлень за певний період часу. Зверніть увагу, що дана послуга може надаватися на платній основі, подробиці уточнюйте у оператора.

Створіть особистий кабінет на офіційному сайті вашого оператора для доступу до функцій управління додатковими послугами. Там же замовте роздруківку повідомлень за певний період часу. Тут вам знадобиться доступ до телефону для отримання даних для входу.

Після цього замовте роздруківку СМС-повідомлень за Вас період часу користування сім-картою. Далі, якщо ця функція доступна для вашого оператора, на вказану вами електронну адресу прийде роздруківка. Зазвичай вони розсилаються в форматі, що відкривається через програму Excel.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: