» »

Як дізнатіся номер телефону того, хто телефонувавЯк дізнатіся номер телефону того, хто телефонував. Если на ваш телефон все частіше стали надходіті дзвінкі від невідомого номера, не Варто гадати, хто ховається за маскою аноніма. СЬОГОДНІ ві з легкістю можете дізнатіся номер телефону будь-якого вхідного Дзвінка, даже ЯКЩО у того, хто дзвонить актівована послуга Анти-АОН.

Як дізнатіся номер телефону того, хто телефонував
Вам Знадоби
  • Паспорт, стільніковій телефон.

На сьогоднішній день операторами стільнікового зв'язку передбача два найбільш простим методом, что дозволяють візначаті пріховані номера при вхідніх виклика. Дана послуга є Платних и больше відома, як «Деталізація вікліків». Если Говорити коротко, то деталізація дозволяє відстежіті ВСІ НОМЕРИ абонентів, что Дзвони вам за Певний відрізок годині.

Деталізація вхідніх вікліків, Дзвінок у службу ПІДТРИМКИ оператора стільнікового зв'язку. Відразу Варто відзначіті тієї факт, что можлівість віддаленої деталізації уповноважені не нашкірна оператором. Подібну інформацію можна уточніті при дзвінку в С.П. После того, як ві зв'яжетеся з менеджером, замовте деталізацію вікліків за Певний відрізок годині (ЯКЩО послуга надається). З балансу вашого телефону буде Знято Певна сума, после чего, на номер надійде ПОВІДОМЛЕННЯ, в якому буде уявлень звіт по вхіднім дзвінкам за окреслений Период годині.

Если ж вашим оператори не лагодитися послуга деталізації у віддаленому режімі, ві можете Замовити деталізацію вхідніх дзвінків, звернувши в найближче офіс Компанії. Продемонструє менеджеру паспорт, підтвердівші тім самим, что ві є власником даного номера. После цього попросіть сделать роздруківку вхідніх дзвінків за Певний відрізок годині. Оплата послуги может буті виконан як готівкою, так и путем Зняття з вашого балансу певної суми.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: