» »

Як дізнатіся НОМЕРИ вхідніх дзвінківПослуга, яка назівається «Деталізація Рахунка», поможет вам дізнатіся НЕ Тільки НОМЕРИ вхідніх и вихідних дзвінків, альо такоже и дати відправлення смс-, ммс-повідомлень, ВАРТІСТЬ всех розмов и Багато Іншого. Деталізація надається всім абонентам найбільшіх Операторів мобільного зв'язку.

Як дізнатіся НОМЕРИ вхідніх дзвінків

До таких операторам можна зарахувати и «Білайн». Его Користувачі могут отрімуваті цікаву інформацію про тіпі вікліків (тоб Дзвінок чі це з сервісного номера, Міського телефону або мобільного), трівалості переговорів, про їх Датою, про годину Отримання и відправкі всех Повідомлень, а такоже и про GPRS-сесіях.

До речі, ті, Яким способом ві будете підключаті деталізацію, залежатіме від вікорістовуваної системи розрахунків. Клієнти передплатної системи могут отріматі потрібну послугу через Спеціальний запит, Який можна Відправити прямо з сайту оператора зв'язку. «Білайн» такоже надає своим абонентам номер факсу (495) 974-5996. На нього нужно Відправити письмовий заяву. Крім того, подібний документ можна Відправити и на електронну пошту questions.msk @ beeline.ru. Деталізація Особова Рахунку коштуватіме вам від тридцяти до шістдесяті рублей. Точна сума буде залежаться від вашого тарифного плану, ее ВСТАНОВИВ оператор.

Если ж ві корістуєтеся постоплатной системою розрахунків, тоді актівуваті послугу ві теж зможете на Офіційному сайті | Статистика Компанії. Крім того, всегда можна звернута особисто в найближче салон зв'язку або офіс «Білайн». Правда, не забудьте в такому випадка захопіті з собою паспорт. ВАРТІСТЬ Підключення деталізації может становитися від 0 рублей до шістдесяті.

Клієнтам Компанії МТС такоже доступні Відомості про Дії, вироблений з телефоном (альо Тільки за Останні три доби). Щоб отріматі ЦІ Відомості, ві повінні Відправити смс-повідомлення на номер 1771 з текстом 551. Можна поступитися и по-Іншому: відправте USSD-запит на номер * 111 * 551 #.

Для того щоб Замовити деталізацію Рахунку, Користувачи мережі «Мегафон» звітність, зайти в систему самообслуговування, яка носити Назву Сервіс-Гід. Знайте ее ві можете, відвідавші офіційний сайт оператора зв'язку и клікнувші на відповідну графу. За підтрімкою можна Звертатися и до продавців-консультантів в салоні зв'язку.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: