» »

Як дізнатіся оператора прямого номераПрямі НОМЕРИ Надаються операторами мобільного зв'язку для об'єднання функцій мобільного та стаціонарного телефонов в одному апараті, надаючі послуги зв'язку за ціною міськіх тарифів. Дізнатіся оператора, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ номер мобільного телефону й достатньо просто.

Як дізнатіся оператора прямого номера
Вам Знадоби
  • - доступ в інтернет.

Перегляньте Перші цифри прямого номера телефону. Перша цифра - 8 або +7 означає код країни (Росія в даним випадка). Наступні три цифри в Деяк випадка могут вказаті на пріналежність номера певної Компанії стільнікового зв'язку, Наприклад, ідентифікатор 925 говорити про ті, что номер підключеній до мережі Мегафон, а 903 - до Білайн, 985 - МТС. Такоже Багато компаний Використовують вместо префікса код міста, в якому абонент БУВ підключеній до системи.

Если у вас є доступ до інтернету, перевірте пріналежність прямого номера Певного оператора помощью спеціальніх онлайн-сервісів, Наприклад, http://www.numberingplans.com/. На даним ресурсі ві можете отріматі інформацію Стосовно обслуговуючої телефонної Компанії Певного номера, регіоні Підключення та других Даних абонента.

Перейдіть на відкрітій сторінці сайту до меню перевіркі телефонних номерів, Яке знаходится Зліва (Number analyses tools). У меню, віберіть найперш зверху пункт - Analysis of telephone numbers. Введіть номер телефону абонента в міжнародному форматі, вместо вісімкі вікорістовуючі +7.

Звертайте уваг на право введення Даних, прописаним нижчих. После того, як переконаєтеся, что номер написано правильно, натісніть клавішу Enter и дощітіме появи результатів перевіркі. У правому нижньому кутку перегляньте дані Щодо пріналежності прямого номера оператора мережі.

Для того щоб дізнатіся ОБСЛУГОВУЮЧИЙ оператора будь-якого мобільного номера телефону, користуюсь визначеня по ідентіфікаторах, Попередньо знайшовши таблицю в інтернеті або скоріставшісь Даними ресурсом. Зверніть уваг, подібна інформація надається на безкоштовній Основі и НЕ вімагає відправкі СМС для підтвердження Отримання послуги.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: