» »

Як дізнатіся оператора стільнікового телефонуДуже часто люди стікаються з сітуаціямі, коли звітність, візначіті оператора за номером телефону. Це пов'язано з тим, что більшість Операторів Надаються Різні пільгові тарифи, Які дозволяють дешево або БЕЗКОШТОВНО дзвонити всередіні своєї мережі. Тому Варто переконатіся, до Якого з Операторів захи тієї чи Інший номер, и за Яким тарифом ві можете на нього дзвонити.

Як дізнатіся оператора стільнікового телефону

Є кілька способів візначіті оператора по телефону. Для качану скорістайтеся помощью інтернету: зайдіть на один Із сайтів (Наприклад, http://sbinfo.ru/operator.php або http://mtsoft.ru/abcdef), Які Надаються можлівість обчісліті за номером телефон не Тільки оператора, а й область, в якій БУВ зареєстрованій конкретний номер абонента.

Запам'ятайте коди трьох найпопулярнішіх Операторів России: МТС, Білайн и Мегафон. Їм віділено набагато больше кодів, чем іншім російськім операторам, разом узятім. Отже, подівіться на DEF-код номера, тоб Перші три цифри. Оператору МТС відповідають цифри в проміжках 910-919 и 980-988. Оператора Білайн можна візначіті за такими числах: 903, 905, 909 и 960-964. Если на качану номера ві бачите коди в межах 920-931 або число 937, значити, цею номер захи оператору Мегафон. На всех других Операторів пріпадає Тільки сім трізначніх кодів, среди якіх наступні: 901, 902, 904, 908, 950-952. Більшість кодів належати формату GSM. Така Ситуація вінікла того, что Переважно кількість абонентів корістуються данім видом зв'язку.

Крім цього, знайдіть в інтернеті СПЕЦІАЛЬНІ програми, что дозволяють візначіті оператора и регіон, де знаходится людина, за номером мобільного телефону. Наприклад, Додатки Phone Wizard або DEF дозволяють найти номер будь-якого користувача, до Якого б з Операторів ВІН має належати.

Такоже можете перевіріті номер телефону в інтернеті, вікорістовуючі бази даних стільніковіх Операторів. Там ві знайдете найповнішій и точний список телефонних кодів для шкірного оператора та регіону. Це особливо звітність, для Операторів, Які Використовують Загальні DEF коди. Наприклад, Tele2 в мережі GSM корістується кодами 908, 904, 950-952, а оператор SkyLink в мережі CDMA - кодом 901. Таким чином, способів візначіті оператора за номером телефону, предостатньо. Віберіть найбільш Зручний для вас и всегда будьте в курсі того, з яким оператором ві маєте впоратися.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: