» »

Як дізнатіся пароль сервіс-ГідаНа онлайн-обслуговування населення поступово переходять даже держструктурі. Пріводів для особіст візіту в офіс мобільніх Операторів Вже почти НЕ залиша. Для самостійного управління услуг у абонентів мережі «Мегафон» є Зручний інтернет-інструмент под назв «Сервіс-Гід». Альо, щоб ним скористати, спочатку нужно отріматі пароль.

Як дізнатіся пароль сервіс-Гіда

Відправте Зі свого мобільного телефону «Мегафон» пусте SMS-повідомлення на номер 000110. Дочекайся, поки ваш запит буде опрацьовано. Ваші логін та пароль для входу в систему прийдуть у відповідному SMS-Повідомленні.

Відправте Зі свого телефону USSD-команду * 105 * 00 #. Дочекайся Закінчення ОБРОБКИ запиту. Відповідь ПОВІДОМЛЕННЯ з вашим логіном и паролем прийде вам у вігляді SMS.

Зателефоном Зі свого телефону "Мегафон" за безкоштовна номером 0505. При необхідності активом екранах клавіатуру. Слідуючі підказкам автоінформатора, перейдіть в Розділ меню «тарифні плани та послуги». Віберіть опцію «Зміна пароля до Сервіс-Гідові» - «Згенеруваті Випадкове пароль». Відповідь прийде вам у вігляді SMS-повідомлення.

Зверніть уваг, что за номером 0505 ві можете Изменить пароль, ВСТАНОВИВ свой власний, Який вам простіше буде запам'ятати. Щоб Встановити власний пароль, спочатку треба буде ввести тієї, Який згенерувала для вас система.

Як дізнатіся пароль сервіс-Гіда
Скорістайтеся веб-інтерфейсом для генерації пароля. Для цього перейдіть за ПОСИЛАННЯ, зазначеної на сторінці входу в систему. Вкажіть свой номер телефону в 10-значному форматі в призначеня для цього поле. Натісніть на кнопку «Отріматі пароль». Відповідь ві отрімаєте у вігляді SMS-повідомлення.

Як дізнатіся пароль сервіс-Гіда
Увійдіть в особистий кабінет системи «Сервіс-Гід», вікорістовуючі Отримані в SMS логін и пароль. Перейдіть в Розділ меню «налаштування Сервіс-Гід» - «Управление паролем». Встановіть свой власний Постійний пароль, ЯКЩО Ви цього галі не Зробили раніше. Натісніть на кнопку «Изменить».

Як дізнатіся пароль сервіс-Гіда
Встановіть у розділі нижчих контрольний питання и вкажіть відповідь на нього. А такоже напишіть свой діючий адресою Електронної пошта. Если в Майбутнього ві забудете свой пароль, ЦІ установки дозволяти вам его Швидко відновіті. Збережіть Зміни, натіснувші на відповідну кнопку.

Як дізнатіся пароль сервіс-Гіда
Відновіть свой Забутий пароль, вікорістовуючі веб-інтерфейс. ПОСИЛАННЯ, по якій можна перейти до системи Відновлення, вказано на сторінці входу в систему «Сервіс-Гід»

Як дізнатіся пароль сервіс-Гіда
Введіть у прізначені для цього поля свой номер телефону, и відповідь на контрольні запитання. Если відповідь правильна, пароль вам надішлють в SMS и на Вказану вами адресою Електронної пошта.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: