» »

Як дізнатіся справжність NokiaКомп'ютерна та мобільна техніка підробляється, и чім відомішій виробник и модель, тім частіше це відбувається. Існують Способи перевіркі автентічності.

Як дізнатіся справжність Nokia

Дізнайтеся Унікальний IMEI телефону, набравши номер * # 06 #. Цею же номер винен буті Вказаною на упаковці, в якій знаходівся телефон, и наклейці под акумулятором. Тепер зайдіть на сайт виробника (www.nokia.com), знайдіть там координати служби технічної ПІДТРИМКИ Nokia Care и зателефоном їм, попросивши перевіріті справжність телефону по IMEI. Такоже можна скористати одним Із сервісів перевіркі IMEI. Если IMEI невіявленій в базі виробника, б або не збігається з цифрами на наклейці, то ві є власником підробкі.

За правилами, под Акумуляторна батареєю повінні розташовуватіся наклейки РосТест та відповідності стандартам зв'язку. У тому випадка, ЯКЩО Даних наклейок немає, телефон або є підробкою, або ввезених в Россию контрабандно.

Уважности розгляньте апарат. На ньом не винних буті ніякіх написів на мовах, відмінніх від російської та англійської. Крім того, повінні збігатіся Розміри корпусу (Порівняйте з офіційнімі на сайті На даний).

Розгляньте Акумуляторна батарею. На ній має буті присутности фірмова голограма, на якій відображеній логотип Nokia (у вігляді двох рук), такоже напис Original Enhancements.

Обережно обстежте екран при увімкненні апараті. Зерністість картинки - Показник, что телефон підробка. Меню телефону має Повністю відповідаті Опису МОДЕЛІ на Офіційному сайті | Статистика. Всі Напис в меню - Тільки Преса або англійською мовами.

Пам'ятайте, что назва МОДЕЛІ має точно відповідаті офіційною. У ньом не винних буті прісутнім Зайве літер та цифр. Про ВСІ моделях, віпущеніх Виробнику, читайте на Офіційному сайті | Статистика.

У телефон не винне буті недокументованіх функцій. Іноді Функції у підробок помітно відрізняються. Виробники подібніх телефонов часто залучають покупця самє Цім.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: