» »

Як дізнатіся регіон за номером стільнікового телефонуМаючі інформацію про номер мобільного телефону людини, можна дізнатіся, в якому регіоні ВІН реєстрував сім-карту. Це ЗРУЧНИЙ позбав в тому випадка, ЯКЩО ві Повністю впевнені в тому, что ВІН ее формальний власник, а не просто користувач.

Як дізнатіся регіон за номером стільнікового телефону
Вам Знадоби
  • - доступ в інтернет.

Для того щоб дізнатіся регіон реєстрації абонента стільнікової мережі будь-якого оператора, скорістайтеся спеціальнімі онлайн-сервісамі, Наприклад, http://www.numberingplans.com/. У лівому меню головної сторінки сайту перейдіть до розділу Number Analysis Tool, после чего у вас відкріється Новий Розділ меню, в якому вам звітність, натиснута на Першу за Рахунка зверху заслання - Number analysis.

Введіть номер телефону абонента, регіон реєстрації Якого ві Хочете дізнатіся. Зверніть уваг на порядок введення цифр - спочатку пишеться код країни, потім через Дефіс пропісується трізначній код оператора, а далі Йде сам номер телефону абонента. Дана послідовність винна Дотримуватись в обов'язковому порядку, інакше система не зможите розпізнаті номер телефону и потрібного результату ві НЕ досягнете.

У разі ЯКЩО вам звітність, дізнатіся ОБСЛУГОВУЮЧИЙ оператора стільнікового зв'язку Певного абонента, скорістайтеся тією ж послідовністю. Інформація пропісується в Однаково порядку такоже и для домашніх телефонов. Зверніть уваг, що тут вместо коду оператора мережі вам звітність, буде ввести дані телефонного коду міста, тоб номер звітність, знаті в міжнародному форматі.

Оскількі системою розпізнається Тільки трізначній код, а деякі міста мают найчастіше больше цифр, впишіть после коду країни Перші три цифри ідентіфікатора номера через Дефіс, после чего введіть залиша цифру в складі дерло двох від основного номера телефону.

У всех других випадка скорістайтеся запите в пошукачі з використаних у складі ключовими слів код оператора або міста, потім знайдіть таблицю пріналежності ідентіфікаторів операторам мобільного зв'язку або регіонах певної країни.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: