» »

Як дізнатіся свой баланс Рахунку на МегафоніДізнатіся інформацію про баланс свого телефону, підключеного до мережі Мегафон, ві можете помощью відправленої з нього команда, зателефонувавші в довідкову службу, або скоріставшісь системою самообслуговування на сайті На даний.

Як дізнатіся свой баланс Рахунку на Мегафоні

Наберіть на своєму мобільному телефоні команду * 100 # и натісніть клавішу виклику. После ОБРОБКИ запиту на екрані стільнікового появится Написане латиницею ПОВІДОМЛЕННЯ про стан Рахунку. Ця послуга надається БЕЗКОШТОВНО.

Зателефоном Зі свого мобільного телефону за безкоштовна номером 8-800-333-0500, віберіть мову Спілкування. Дотримуйтесь Вказівок голосу в трубці, натісніть Потрібні кнопки телефону (вам нужно Тричі натиснута цифру «1» после Вказівок), и автомат скаже вам стан вашого балансу. Такоже ві можете дочекатіся ВІДПОВІДІ оператора, и ВІН відповість на ВСІ Ваші запитання.

Зайдіть на сайт www.megafon.ru. У Верхній частіні сторінки праворуч натісніть на кнопку «Сервіс-Гід». Введіть у відповідні поля номер вашого телефону и пароль для доступу до системи самообслуговування. Если ві НЕ отрімувалі пароль раніше, наберіть з мобільного * 105 * 00 # и натісніть на кнопку виклику. Пароль для доступу в систему буде вам прислання в смс-Повідомленні. Если пароль БУВ Загублений або ві Хочете его поміняті, наберіть * 105 * 01 # и натісніть клавішу виклику. Система підкаже вам, що робити. Придумайте новий пароль и прізначте его. Опінію в сервісі самообслуговування, зверніть уваг на верхню Частину сторінки. Там вказано номер вашого Особова Рахунку (телефон без коду), баланс и кредитний ліміт.

Если у вас є питання по коштах, витраченного вами ПРОТЯГ Певного періоду, віберіть у меню Зліва «Разова деталізація». У спеціальніх віконцях віберіть, Який Период вас Цікавить, и спосіб доставки ІНФОРМАЦІЇ. Ві отрімаєте детальний звіт по факсу або на адресу Електронної пошта. Ві можете отріматі інформацію про ВСІ дзвінкі, смс-повідомленнях и підключеніх послуги за будь-який часовий відрізок ПРОТЯГ останніх шести місяців.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: