» »

Як дізнатіся свой тариф МТСВід тарифного плану мобільного зв'язку безпосередно залежався витрати абонента на дзвінкі, ПОВІДОМЛЕННЯ, інтернет та Інші послуги. Питання про ті, як дізнатіся свой тариф МТС, актуальне для тих, хто НЕ пам'ятає его за терміну давнини Підключення б або не знає зовсім.

Як дізнатіся свой тариф МТС

Найпростіше дізнатіся свой тарифний план у оператора МТС, ЯКЩО найти документи, Які йшлі в комплекті з сім-картою. Там вказано Не Тільки назва тарифом, альо и ВАРТІСТЬ услуг зв'язку.

Отріматі необхідну інформацію можна в особистому кабінеті МТС. Для входу в нього необхідній пароль. Щоб отріматі доступ до інтернет-помічнику оператора, нужно Відправити ПОВІДОМЛЕННЯ на короткий номер 111. У Повідомленні нужно Написати 25 и пароль после пробілу. Пароль может складатіся з цифр и букв и мати Довжину від 6 до 10 сімволів.

У особистому кабінеті ві зможете дізнатіся НЕ Тільки тарифний план, а й Изменить его, підключіті або відключіті Додаткові послуги, дізнатіся баланс и Багато Іншого.

Дізнатіся, Який у вас підключеній тариф можна, відправівші з телефону безкоштовна команду * 111 * 59 # и виклик. Назва тарифом відобразіться на екрані стільнікового.

Такоже можна Відправити ПОВІДОМЛЕННЯ з цифрою 6 на номер 111. У відповідь прийде інформація про тарифний план. У домашній мережі ПОВІДОМЛЕННЯ, что дозволяє дізнатіся свой тариф МТС, безкоштовне. Однак у роумінгу з Рахунку буде списана сума відповідно до діючіх розцінок.

Если вам потрібна більш детальна інформація за тарифом МТС, можна зателефонуваті в довідкову службу оператора зв'язку за номером 0890 або 8800333 0890.

Дізнатись тариф МТС на планшеті можна, переставивши сім-карту в телефон або перейшовші в особистий кабінет на сайті На даний оператора.

Если вам не Дуже зрозуміло, як дізнатіся свой тариф МТС перерахованого способами, ві можете з паспортом звернута у фірмовий салон. Співробітнікі оператора зв'язку всегда допоможуть вірішіті будь-яку проблему абонента.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: