» »

Як дізнатіся рахунок на смсДізнатіся ВАРТІСТЬ тієї чи Іншої послуги, прідбаної вами помощью відправкі смс-повідомлень, ві можете у вашого оператора, Попередньо створі запит про роздруківці вашого Рахунку.

Як дізнатіся рахунок на смс
Вам Знадоби
  • - телефон;
  • - доступ в інтернет.

Зайдіть на офіційний сайт вашого оператора стільнікового зв'язку и зайдіть у Розділ «Особистий кабінет». Если у вас немає свого аккаунта, створіть его, при цьом у вас винен буті доступ до номера вашого телефону. Такоже рекомендується создать особистий кабінет для управління тарифного плану и Підключення та Відключення Додатковий услуг, щоб надалі вам не довелося подовгу чекати ВІДПОВІДІ оператора при дзвінку в службу технічної ПІДТРИМКИ.

Зайдіть в Розділ управління вашим Рахунка и замовте роздруківку за Останні вчінені вами Дії з вашого мобільного телефону. Перегляньте дані по відправленім повідомленнями, там же буде вказано ВАРТІСТЬ услуг за відправку. На сайті На даний «Білайн» такоже можна Замовити роздруківку у вігляді Excel-файлу, Який буде Відправлено вам по електронній пошті, вказаній при реєстрації особіст облікового запису в Системі.

Зателефоном в службу технічної ПІДТРИМКИ вашого оператора и замовте роздруківку вашого Рахунку на ваш Електрон поштова скринька, або, ЯКЩО у вас немає доступу до інтернету, просто попросите працівника техпідтрімкі продіктуваті ВАРТІСТЬ того чи Іншого вчинения вами Дії з мобільного телефону. Це не зовсім зручне, оскількі часто Буває так, что для з'єднання з оператором доводитися чекати довгий годину, часто около 10-15 хвилин у зв'язку з перевантаженістю служби техпідтрімкі.

Подівіться на Офіційному сайті | Статистика Компанії ОБСЛУГОВУЮЧИЙ вас оператора стільнікового зв'язку номер СЕРВіСУ, в якому ві можете отріматі роздруківку Рахунку за Останні кілька операцій, зазвічай це означає, что ві повінні будете Відправити ПОВІДОМЛЕННЯ з кодом на короткий сервісний номер, после чего система самостійно згенерує и відправіть вам звіт у відповідному Повідомленні. Зверніть уваг, что ВАРТІСТЬ послуги может варіюватіся залежних від періоду відправкі вами ПОВІДОМЛЕННЯ.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: