» »

Як дізнатіся тариф в "Білайні"Если ві забули Назву тарифного плану, Який вікорістовуєте, в цьом немає Нічого дивного - Трапляється, что пам'ять підводіть людей. Альо ця біда поправна. У абонентів стільнікового оператора «Білайн» є кілька способів отріматі уточнюючу інформацію про свой тариф. Всі ЦІ Способи Швідкі, Прості и абсолютно Безкоштовні - Вибирай будь-який.

Як дізнатіся тариф в "Білайні"
Вам Знадоби
  • - мобільний телефон;
  • - комп'ютер;
  • - інтернет-Підключення.

Наберіть на своєму телефоні USSD-команду * 110 * 05 # и натісніть клавішу виклику. Назва вашого тарифного плану І дата Підключення будут вказані в СМС-Повідомленні, Яке прийде на ваш телефон через кілька секунд.

Наберіть на своєму телефоні USSD-команду * 111 # и натісніть клавішу виклику. На екрані вашого телефону відобразіться меню, ВСІ Пункти Якого пронумеровані. Для переміщення по меню відправляйте у відповідь цифру з номером потрібного розділу, вікорістовуючі функціональні клавіші свого телефону.

Як дізнатіся тариф в "Білайні"
Віберіть у даним випадка пункт «Мій Білайн», відправівші у відповідь цифру «2». У меню, віберіть «Мої дані» (надішліть цифру «1»), а на наступній сторінці відправте цифру «1», щоб запросіті інформацію про тариф. Відповідь вам прийде у вігляді СМС.

Зателефоном Зі свого мобільного телефону «Білайн» за номером будь-якого з автоінформаторів:

-«Мобільний консультант» - 0611; - «Мій Білайн» - 0674.

Если дисплей вашого телефону Повністю сенсорний, відразу ж активі екранах клавіатуру для навігації по меню. Дізнайтеся свой тарифний план, слідуючі підказкам системи.

Як дізнатіся тариф в "Білайні"
Знайдіть у своєму телефоні SIM-меню «Білайн». Если в головному меню его немає, перегляньте розділи з іграми, офісними Додатками, настройками и т.д. - Конкретно місце розташування цієї кнопки поклади від МОДЕЛІ вашого мобільного телефону. В SIM-меню зробіть Перехід: «Мій Білайн» - «Мої дані» - «Мій тариф». Дочекайся СМС з відповіддю.

Увійдіть в свой особистий кабінет в Системі управління услуг «Мій Білайн» на сайті На даний https://uslugi.beeline.ru. Если вам потрібен пароль для входу в кабінет відправте USSD-команду * 110 * 9 # и натісніть клавішу виклику. Або замовте web-пароль через сервіс * 111 # або SIM-меню - про них розказать Вище. Логін и Тимчасовий пароль прийдуть вас у відповідному СМС-Повідомленні.

Введіть пріслані вам логін и пароль у відповідні поля на сторінці входу, потім встановіть Постійний пароль для доступу в систему. Назва свого тарифного плану ві побачим відразу ж после цього на головній сторінці свого особіст кабінету. При бажанні, ві зможете відразу ж Изменить тариф та / або список підключеніх услуг.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: