» »

Як дізнатіся тариф на "Мегафоні"Як посмотреть тариф. При ПОКУПЦІ сім-карти у того чи Іншого стільнікового оператора ві стікаєтеся з Вибори тарифного плану, Який є якоюсь формою комерційної Предложения. Коженая тариф має свое індивідуальне найменування, ставки та умови. ВАТ «Мегафон» є однією з найпопулярнішіх стільніковіх компаний, ее услуг зв'язку корістуються Мільйони абонентів. Цею оператор має кілька десятків тарифних планів. Отріматі потрібну інформацію ві можете в будь-який годину абсолютно БЕЗКОШТОВНО.

Як дізнатіся тариф на "Мегафоні"

Подівіться найменування тарифного плану в договорі, Який ві раніше постелили при ПОКУПЦІ сім-карти ВАТ «Мегафон». Если цею документ втрачено або ж ві раніше мінялі тариф, ві можете скористати телефон служби обслуговування КЛІЄНТІВ. У мережі «Мегафон» наберіть короткий номер 0500.

Потім прослухайте автоінформатор або натісніть «1» для входу в особистий кабінет. Для того щоб дізнатіся найменування тарифного плану натісніть «3».

Если ві Хочете отріматі інформацію про тарифні ставки І Надаються Умова, наберіть 0500. Потім натісніть клавішу «4».

Такоже ві можете дізнатіся найменування тарифного плану у оператора. Для цього, зателефонувавші за номером 0500, натісніть «0».

Дізнайтеся найменування тарифного плану помощью USSD-команди. Наберіть в мережі «Мегафон» Наступний комбінацію сімволів: * 105 #. Перед вами з'явиться список, Який складатіметься з таких пунктів, як «Мій рахунок», «Тарифи», «Послуги» та ін Віберіть перший пункт, для цього натісніть клавішу «1». После цього з'явиться Інший список, тут вам нужно буде натиснута «10». Если ві Хочете отріматі інформацію про доступні тарифах, наберіть Зі свого телефону Наступний команду: * 105 * 2 #.

Отримайте інформацію про тарифний план помощью центру обслуговування абонентів. Офіси є практично в кожному городе, де проходити зона покриття ВАТ «Мегафон». Для уточнення адреси зв'яжіться з оператором або Дійте інструкції автоінформатора (наберіть 0500, потім натісніть клавішу 7). Такоже отріматі інформацію про адреси офісів ві можете помощью Офіційного сторінки в інтернеті.

Подівіться тарифний план через інтернет. Для цього зайдіть на сайт стільнікового оператора ВАТ «Мегафон», віберіть «Сервіс-Гід». Введіть пароль и номер телефону. На що відкрілася ліцьовій сторінці ві побачим найменування підключеного тарифом.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: