» »

Як дізнатіся Прізвище людини за номером мобільногоМобільний телефон можна використовуват НЕ Тільки як засіб для зв'язку, альо и в якості візітної картки власника. Номер мобільного может розповісті про Місцезнаходження господаря такоже Видати таку інформацію, як его Прізвище та имя.

Як дізнатіся Прізвище людини за номером мобільного

Найпростішій способ дізнатіся Прізвище людини за номером мобільного - прідбаті базу стільніковіх номерів абонентів того оператора зв'язку, Який вам потрібен. Радіо-ринкі, як правило, Надаються таку інформацію 2-3-річної терміну давнини. Ціна Такої покупки буде немаленькою, альо ЯКЩО у вас є повна Впевненість в тому, что номер БУВ зареєстрованій кілька років тому, то Прізвище власника ві дізнаєтеся. Майте на увазі, что сім-карт не обов'язково корістується та людина, на Якого вона оформлена.

Інший надійний способ роздобуті Прізвище за номером телефону - попросіті про ДОПОМОГА приватного детектива. Можливо, вам доведеться Заплатити чималий суму, альо результат не змусіть собі чекати.

Не менше дієвій способ - зателефонуваті за відомим вам номером телефону и представітіся співробітніком служби опитувань громадської думки або оператором колл-центру тієї мобільного зв'язку, до Якої цею номер належить. У бесіді можете уточніті деякі дані, в тому чіслі и Прізвище абонента.

Спробуйте такоже звернута в спецслужбу з метою дізнатіся Прізвище абонента. Однак цею способ буде дієвім позбав в тому випадка, ЯКЩО вам вдастся довести ЗАГРОЗА теракту або факт злочинна. Інші причини для правоохороних органів НЕ підійдуть.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: