» »

Як дізнатіся, оригінальний телефон чи ніМайже Кожна людина зараз корістується мобільним зв'язком. Чи не дивно, Аджея Дуже зручне дзвонити з будь-якої точки планети Куди завгодно. Зрозуміло, щоб користуватись мобільним зв'язком, звітність, прідбаті телефон. Асортимент моделей на прайси стільнікового зв'язку зараз Дуже великий, альо як візначіті, оригінальний чі телефон вам предлагают купити?

Як дізнатіся, оригінальний телефон чи ні
Вам Знадоби
  • Телефон гарячої Лінії виробника апарату.

Як убезпечити себе від віпадкової покупки "сірого" телефону?
Ніколи НЕ купуйте телефони з рук, даже ЯКЩО у них Приваблива ціна и вас запевняють, что телефон новий. Ризико прідбаті НЕ Сертифікований, бракування або крадений телефон Дуже великий.
Однак даже в стільніковіх салонах вам могут продати НЕ оригінальний телефон. Тому Варто ретельно поставіті до покупки. Чи не Варто купуваті апарат в маленьких кіосках біля вокзалу, якіх зараз Дуже багато.

Перед покупкою зверніть уваг на наклейці на коробці апарату. Обов'язково винна буті присутности наклейка Ростеста. Коженая телефон перед надходження у продаж винен проходити сертіфікацію. Такоже в інтернеті продаються Оригінальні телефони, альо без сертифікату якості. Зрозуміло, ціна нижчих. Ні в якому разі НЕ купуйте Такі апарати. Смороду могут завдаті Шкоди Вашому здоров'ю. Найкраще купуваті телефони у фірмовому магазині виробника. Так ві прідбаєте Справжній товар.

"Сірий" телефон можна відрізніті за зовнішнімі ознакой. Як правило, підробка відрізняється від орігіналу розмірамі корпусу. Такоже зверніть уваг на Якість матеріалів, з якіх виготовленя апарат. Если корпус підозріло скрипить, а в пластмасових деталях є вкраплення або розлучення, то, швідше за все, у вас в руках не оригінальний телефон. Вівчіть комплектацію. До неї мают входити позбав Фірмові аксесуари.

Такоже ві можете зателефонуваті за телефоном гарячої Лінії виробника и перевіріті орігінальність свого апарату. Для цього вам Знадоби назваті назваті оператору IMEI вашого телефону. Це числовий код, Який знаходится на коробці від телефону и на наклейці под батарейках.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: