» »

Як дізнатіся, чі Сертифікований телефонВі Хочете купити стільніковій телефон, альо боїтеся нарватіся на підробку? Пам'ятайте, щоб буті Впевнений у тому, что ві купили абсолютно «білий» телефон, звітність, перевіріті его на предмет сертіфікації.

Як дізнатіся, чі Сертифікований телефон

Офіційно ввезений в Россию телефон винен буті Сертифікований. Пам'ятайте, что на сертіфікованіх телефонах на коробці Присутні логотипи ССС и Ростест Мінзв'язку России, Які нанесені друкарська способом. Крім цього, звітність, перевіріті наявність под батареєю логотипів ССС и Ростест Мінзв'язку России, Завдання такоже друкарська способом. Такі знаки є гарантією сертіфікації телефону. Вимагай від продавців при ПОКУПЦІ мобільно телефону, щоб смороду показали вам наклейки Ростеста на телефоні и підтверділі їх пріналежність.

Переконайся, что продавець надає фірмову гарантію сертіфікованого сервіс центру (не менше 12 місяців) з Видача гарантійного талона. Пам'ятайте, что у випадка покупки несертіфікованого телефону вам буде Відмовлено у ремонті вашого апарату на территории России. Такоже на сертіфікацію купується мобільного вказує наявність в інструкції адреси та телефонів представництва виробника телефону в России.

Учинити коди ІМЕІ, надруковані на фірмовій етікетці (вона находится под акумулятором на корпусі стільнікового телефону) i на упаковці, а такоже код ІМЕІ, Який знаходится в самому телефоні. Для цього звітність, набраті * # 06 #. На екрані з'явитися серійній номер телефону (або код ІМЕІ). Учинити его з Вже звіренімі кодами на коробці и на корпусі. Всі коди повінні збігатіся. Для визначення сертіфікації телефону перевірте IMEI-номер по базі віробніків. Найлегший способ це сделать - зайти на сайт Компанії та перевіріті IMEI через онлайн-сервіс. Альтернативний вариант - зателефоном на гарячу лінію виробника и продиктуйте оператору ваш IMEI. Наприклад, телефон гарячої Лінії Nokia - 8800700 2222. После декількох хвилин перевіркі вам або дадуть підтвердження легальності телефону, або ні.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: