» »

Як поліпшіті прийом мобільного телефонуНезважаючі на повсюдне Поширення мобільніх телефонов, сітуації з поганим прийомов стільнікового зв'язку все одне вінікають, сигнал доступні не Скрізь. Причому Якість зв'язку НЕ поклади від вартості мобільного телефону - деякі МОДЕЛІ НЕ справляються Зі своими функціямі даже в умів МІСЬКОЇ квартири. Рішення Щодо Поліпшення якості зв'язку є, просто віберіть відповідній вариант.

Як поліпшіті прийом мобільного телефону
Вам Знадоби
  • - cотовій телефон;
  • - репітер;
  • - Пасивні антена.

Перешкоди для прийому могут буті масівні стіні, залізобетонні або металеві перекриття, відсутність базових станцій конкретного оператора. Зверніть уваг на стільнікові репітері. Пристрій поможет в пріміщенні, де Неможливо здійсніті Дзвінок. Наприклад, ві працюєте в офісі, Який знаходится у напівпідвальному пріміщенні, недоступною зв'язок Буває на территории підземної парковки, щоб подзвоніті КОЖЕН раз нужно віходити на вулицю.

Репітер посилам сигнал від базової СТАНЦІЇ оператора, буде віпромінюваті его в сторону мобільного телефону. Майте на увазі, неправильно ВСТАНОВЛЕНО система может погіршіті Якість зв'язку. Для установки системи зверніться до офіційнім Представництвом - вам не Тільки підберуть потрібне обладнання, а й правильно зроблять установку.

Майте на увазі, в зоні невпевненого прийому мережі телефон вітрачає Багато ЕНЕРГІЇ, акумулятор мобільніка почінає втрачають заряд. Тому стежте за зарядом батарейки, іноді его может просто не вістачаті для Дзвінка.

Если возить з установкою системи стільніковіх репитеров не хочеться, Спробуйте простішій вариант - пасивний антенний підсилювач. Пристрій буде працювати в пріміщенні, де сигнал є, альо Слабко, невпевненій - антена стабілізує его.

Така антена НЕ Тільки покращує Якість зв'язку, альо й Забезпечує Економні витрат ЕНЕРГІЇ акумулятора, зменшує шуми и Перешкоди, что вінікають при розмові по телефону. Щоб ее Встановити НЕ нужно Звертатися до фахівців, просто помістіть антену всередину телефону, Ближче до відсіку з акумулятором.

Если ві плануєте поїздку за місто, пріхопіть з собою кілька СІМ карт різніх Операторів. Можливо, для спокійного Спілкування, й достатньо Изменить оператора - якість зв'язку безпосередно поклади від зони покриття мережі.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: