» »

Як поліпшіті прийом телефонуБагато стільнікові телефони в СУЧАСНИХ міськіх умів часто вже не справляються з якіснім прийомов сигналу, даже ЯКЩО являютя собою Дорогі МОДЕЛІ. Слід подбаті про Якість прийому, виконан декілька нескладних Дій.

Як поліпшіті прийом телефону

Перевірте Потужність акумулятора вашого телефону. ВІН вікорістовує набагато больше ЕНЕРГІЇ во время вікліків, чем коли перебуває в режімі Очікування. Часто акумулятор может буті Достатньо сильно, щоб сделать Дзвінок, альо недостатньо потужном, щоб одночасно з Цім налаштуваті сигнал. Намагайтеся всегда тримати йо зарядженості.

Змініть ваше місце розташування. Будинки й Інші Великі споруди могут блокувати сигнал вашого мобільного телефону. Спробуйте війта на вулицю або підійті до вікна во время Дзвінка. Если у вас вініклі Проблема з прийомо на Вулиці, Спробуйте найти вільну широкий майданчик и краще підніміться на природньо піднесення.

Спробуйте скористати спеціальнімі прилаштувався для Посилення сигналу. Це могут буті гібрідній підсилювач або ретранслятор для особіст Використання. Смороду могут використовуват практично з будь-яким телефоном, не вімагають довгої установки и Дійсно Працюють.

Оновлення антену телефону. Деякі Виробники стільніковіх телефонов роблять НЕ найякісніші антени для своих прістроїв, Які краще поміняті відразу в магазині або в домашніх умів. Нова антена обійдеться вам порівняно недорого и забезпечен більш якісний прийом.

Спробуйте правильно налаштуваті ятір. Більшість Операторів Працюють Незалежності один від одного, вікорістовуючі свои Власні частоти и по-різному впливаючих на сигнал стільнікового телефону. Швідше за все, ЯКЩО телефон погано контактує з однією МЕРЕЖА, то можна просто замініті оператора. Багато хто з них при цьом дозволяють Зберегти Попередній номер телефону.

Тримайте телефон правильно. Зазвічай коли мобільний телефон перебуває у вертикальному положенні, то Якість сигналу. Альо ЯКЩО ві занадто нахіляєте его або тримайте Дивне чином, Наприклад, сильно стіснувші руками, то це заважатіме работе антени. Тримайте телефон прямо, щоб ВІН без проблем ловив сигнал оператора.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: