» »

Як поліпшіті стільніковій сигналЯкість сигналу на стільніковому телефоні поклади від місцевості, де Ви знаходитесь, від особливая Будівлі, а такоже від зони покриття визначеного оператора. Если ваш стільніковій Телефон Не володіє Посилення антени, то в умів зніженої якості сигналу вам буде Важко зв'язати з будь-ким по мобільному телефону.

Як поліпшіті стільніковій сигнал

У таких випадка нужно використовуват додаткові Пристрої для Поліпшення сигналу. Если ві часто пересуваєтеся, и ваш мобільний телефон володіє низько рівнем прийому, значити, вам нужно прідбаті переносному и компактний підсилювач. Вам підійде Пристрій на зразок антенного GSM підсілювача под назв CELL ANTENNA, Який вставляється в корпус самого телефону.

Если НИЗЬКИХ рівень сигналу вас турбує десь у ПЄВНЄВ місці - Наприклад, вдома або на роботі, то вам поможет установка додаткової антени. Если сигнал нужно поліпшіті для одного телефону, то вам підійде GSM-антена, яка підключається до телефону помощью СПЕЦІАЛЬНОГО кабелю.

Если посіліті сигнал нужно відразу для декількох апаратів одночасно - Наприклад, коли мобільними телефонами корістуються ВСІ члени Сім'ї, тоді вам нужно встановлюваті Спеціальний підсилювач стільнікового сигналу. Це Пристрій у вігляді окремої антени кріпіться на стіну Будинки і підсілює сигнал від найбліжчої вишки стільнікового оператора.

Користуюсь в місцях поганого сигналу більш старими моделями телефонів - Наприклад, телефонами Nokia. Старі МОДЕЛІ стільніковіх телефонов створюваліся для більш важкий умів! Застосування, и будуть добрими працювати даже Із зниженя рівнем сигналу. Як правило, подібні телефони в продаж відсутні, однак у багатьох людей залиша старі телефони, и у більшості смороду Працюють.

Зверніться в найближче пункт з продажу стільніковіх телефонов и аксесуарів до них, щоб вам допомоглі підібраті потрібну модель підсілювача. У інтернеті можна найти десятки різніх прістроїв, а такоже Відгуки покупців и Особливості роботи того або Іншого пристрою, як саморобная, так и СПЕЦІАЛЬНОГО устаткування з магазинів.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: