» »

Як посіліті динамік на телефоніЧи не всегда рівень гучності ДИНАМІКА влаштовує Користувачів мобільніх телефонов. Даній параметр регулюється налаштування у відповідному меню. Если при зміні налаштування гучність НЕ змінюється, деталь підлягає заміні.

Як посіліті динамік на телефоні
Вам Знадоби
  • - Підключення до інтернету.

Зайдіть в налаштування звукової тими або в налаштування потокового режиму вікліків. Налаштуйте максимальну гучність сигналу вхідніх дзвінків. Если у вас в телефоні Використовують Різні Динаміки для Розмови и для сигналу вхідніх вікліків и Повідомлень, що не переплутайте налаштування Даних параметрів.

У режімі Очікування телефону натісніть на кнопку Зі стрілкою вгору збоку вашого телефону, ЯКЩО Такі передбачені у вашій МОДЕЛІ апарата. Такоже гучність ДИНАМІКА может регулюватіся джойстиком в Деяк старих моделях. У режімі виклику гучність регулюється аналогічнім чином.

Для Посилення гучності дінаміків виконан запит сервіс-кодів по вашій МОДЕЛІ телефону, знайдіть среди них тієї, Який відкріває доступ до налаштування звуку за межами уровня, допустимого вбудований Програмне забезпечення. Краще Всього НЕ користуватись Даними способом, оскількі, в більшості віпадків, це веде до поломки ДИНАМІКА телефону.

Такоже звертайте уваг на відмінність сервісних кодів для різних моделей, іноді смороду могут буті однаково для одного виробника, а іноді Використання неправильного может Відкрити зовсім НЕ ті настройки. Зверніть уваг, что для підтвердження Виконання Операції швідше за все Знадоби Введення коду безпеки телефону, Який за замовчуванням в більшості віпадків Буває 00000, 12345 и так далі.

Зверніться в Спеціальний сервісний центр з ремонту телефонов и замовте у них зміну ДИНАМІКА апарату, вказано на НИЗЬКИХ рівень гучності. Це буде Найкращим варіантом Вирішення проблеми. Серед сервісних центрів Вибирайте послуги Тільки тихий, Які на пророблення операцію и нову деталь телефону встановлюються гарантійний Термін. Такоже НЕ користи услуг невідоміх сервісів.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: