» »

Як посіліті прийом сигналу 3gРівень прийому сигналу 3G модемом поклади від багатьох умів, в основним головним причиною поганої якості зв'язку є віддаленість від вишки оператора. Посіліті сигнал допомагає Використання кабелю.

Як посіліті прийом сигналу 3g
Вам Знадоби
  • - провід-подовжувач.

Если у вас є можлівість, змініть ваше місце розташування. Краще за все Изменить місце на ті, Яке Ближче до вишки оператора, 3G-модем Якого ві вікорістовуєте. Такоже краще Всього вібіраті відкриту місцевість. У пріміщеннях без вікон такоже й достатньо поганий рівень зв'язку. Це відносіться и до підвальнім пріміщенням.

Если ві вікорістовуєте 3G-модем в домашніх умів, стежте за прохідністю сигналу. Чи не використовуются псуй задньої стінкі системного блоку для Підключення модему, Найкраще Придбай подовжуючій кабель, ЯКЩО у вас відсутні USB-порти на ліцьовій стороні. При знаходженні Бездротовий прістроїв поблизу (за Наприклад, Мишком, клавіатур, моніторів) намагайтеся використовуват для їх адаптерів псуй комп'ютера, что знаходяться якнайдалі від підключеного модему.

У випадка коли в домашніх умів у вас погана Якість прийому сигналу 3G-модемом, Придбай подовжуючій кабель для USB-пристроїв, щоб булу можлівість перемістіті его Ближче до вікна. Чи не використовуются Китайські кабелі - від них Якість сигналу Тільки погіршіться. Такоже ві можете використовуват додатковий провід, обмотаті їм модем около 20-30 разів для Поліпшення якості прийому сигналу.

Вімкніть оновлення програмного забезпечення в меню параметрів безпеки комп'ютера, на панелі управління. Оскількі во время завантаження оновлення Windows віділяється Певна кількість трафіку, ШВИДКІСТЬ Відкриття сторінок и завантаження других Даних з інтернету может буті помітно знижено.

Если Якість прийнятя 3G-модемом сигналу и раніше залішається на НИЗЬКИХ Рівні, зніміть оператора, что надає вам доступ в інтернет. З цієї причини прагніть НЕ купуваті модеми, прив'язані до визначеного провайдера. Если ві Вже Придбай такий модем, змініть его налаштування у властівостях обладнання в діспетчері прістроїв комп'ютера.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: