» »

Як вставити сім карту в iPhoneiPhone вже давно перестав вважатися дивиною не тільки в Росії, але і практично у всіх інших країнах СНД. Більше того: повільно, але вірно це чудо-винахід компанії Apple витісняє традиційні мобільні телефони. Пов'язано це з тим, що в iPhone вбудовано безліч самих різних функцій, які роблять життя сучасної людини простіше і зручніше.

Як вставити сім карту в iPhone

Чи складно розібратися з iPhone?

З точки зору складності свого пристрою iPhone цілком може претендувати на звання одного з найбільш доступних і інтуїтивно зрозумілих апаратів - розібратися в ньому під силу навіть дитині. Проте, при роботі з ним у багатьох людей виникає одне і те ж питання: як вставити сім карту в iPhone? Щоб справитися з цією непростою на перший погляд за завданням, необхідно уважно вивчити комплект поставки даного апарату.

Щоб вставити сім карту в iPhone, потрібно спеціальна скріпка

На відміну від простих мобільних телефонів, сім-карта в iPhone вставляється за допомогою спеціальної скріпки, яку можна знайти в його коробці. Зовні вона нагадує звичайнісіньку канцелярську скріпку і виготовляється з особливою гнучкою дроту. Перед тим як вставити сім карту в iPhone, його обов'язково необхідно вимкнути. Зробити це можна натиснувши на кнопку включення / виключення апарату і утримуючи її протягом 3-4 секунд. Відразу після цього на екрані iPhone з'явиться напис Slide to power off. Просто проведіть по ній вказівним пальцем, і він відразу відключиться. Тепер в нього можна вставляти сім карту.

Вставити SIM карту в iPhone можна без особливих зусиль

Потім дістаньте з коробки спеціальну скріпку. Вставляйте один її кінець в отвір слота для сім карти і трохи на нього натисніть. Пам'ятайте, що натискати потрібно несильно і дуже акуратно, в іншому випадку ви можете пошкодити iPhone. Після натискання слот повинен висунутися автоматично.

Потім візьміть сім карту і акуратно вставте її в слот. Засуньте його назад і включайте iPhone. На цьому вся процедура завершується.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: