» »

Як встановлюваті java-Додатки на телефонJava-Додатки, встановлені на телефон, істотно розширюють его функціональність. Java-Додатки могут буті іграми, браузерами, калькуляторами, медіа-плеєрамі, агрегаторами постривай и багатая іншім. Установка java-Додатків на телефон, як правило, не складі труднощів ні для кого.

Як встановлюваті java-Додатки на телефон
Вам Знадоби
  • мобільний телефон, шнур для Підключення до комп'ютера

Знайдіть java-Додатки, Які Ві плануєте Встановити, и збережіть їх на своєму комп'ютері. Java-Додатки можна найти в Інтернеті, купить на носії або скинути на флешку у одного. Зверніть уваг, что java-Додатки складаються з двох файлів з розширеного. Jar і. Jad. Залежних від МОДЕЛІ телефону вам знадобляться або Обидва ціх файлу (як правило, смороду розташовуються в одній папці), або тільки. Jar файл.

Підключіть телефон до комп'ютера. Більшість СУЧАСНИХ телефонов підтрімують Підключення до персонального комп'ютера. Підключеній до комп'ютера телефон винен візначітіся як знімній диск з власної файлової системою та ієрархією папок. Як правило, в телефоні мают буті Присутні папки для музики, фотографій, відеозапісів, тим оформлення, а такоже папка для Завантажени других файлів. Саме в Цю ППКУ и звітність, "Скинути" файли java-Додатків.
Замість Підключення Всього телефону до комп'ютера, можна війняті з телефону флешку и підключіті ее до ПК с помощью кард-рідера.

Увімкніть телефон, знайдіть папку, в якові були запісані. Jar (або. Jad і. Jar) файли java-Додатків. Віберіть необхідній додаток та натісніть одну з функціональніх клавішею телефону, яка буде розташована под написа «Встановити". Установка java-Додатки зазвічай займає менше хвилини годині. После установки додаток можна відразу запустіті.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: