» »

Як встановлюваті програми на андройдЯк встановлюваті програми на андройд. Програми для Android, такоже як и Додатки для Windows Mobile, Apple iOS и Java-платформ, можна встановлюваті з комп'ютера або Зі спеціальніх інтернет-сайтів - магазинів Додатків. Розглянемо два способи установки Додатків на мобільну ОС Android.

Як встановлюваті програми на андройд

Найпростішій способ - завантажити додаток з фірмового магазину. Для смартфонів на базі операційної системи Android - це Android Market. Магазин Android Market предустановлен на ВСІ телефони под управлінням Android. При первом заході в Цю програму через мобільний телефон, буде нужно зареєструватіся, придумавши логін и пароль. После цього ві попал в категорії «Ігри» та «Програми», Які розсортовані за типом и призначеня, а такоже за ціною: Платні и Безкоштовні.

Вибравши безкоштовна програму, просто натісніть «Завантажити» на екрані смартфона, и додаток буде завантажено и ВСТАНОВЛЕНО автоматичні. Для скачування платних Ігор І. програм, Знадоби ввести дані кредитної картки, в тому чіслі секретний код, для оплати Додатки розробник. Сума вартості додатка буде списана з вашої пластікової карти.

Дещо по Іншому Йде установка Додатків з комп'ютера на телефон. Додатки Android мают формат *. Apk. Завантажте віконуючій apk-файл в будь-яку діректорію на карті пам'яті пристрою. Если з apk-файлом йшов так звань «кеш» (папка з файлами и структурою додатка), то тоді таку папку з кешем нужно покласть на карту пам'яті в діректорію розробник. Зазвічай до кешу Йде описание, якові папку нужно создать на карті пам'яті и Куди ее помістіті, щоб додаток запрацювало. После создания спеціальної папки помістіть в неї кеш.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: