» »

Як вставити сім-карту в iphoneЯк вставити сім карту в iphone. Якщо вам випадково потрапив до рук iPhone і раніше ви не мали справи з продукцією Apple, то напевно ви зіткнетеся з проблемою вставки SIM-карти в цей телефон. Якщо у вас в руках iPhone 2G, 3G або 3GS, то вставити SIM карту буде не складно, а от у випадку з 4G доведеться трохи повозитися.

Як вставити сім-карту в iphone
Вам знадобиться
  • Звичайна канцелярська скріпка.

Якщо у вас iPhone 2G, 3G або 3GS, уважно огляньте верхній торець корпусу телефону. Ви побачите маленький отвір, діаметром трохи більше, ніж товщина скріпки.

Розігніть скріпку, вставте її в отвір і злегка натисніть. З корпусу з'явиться тримач SIM-карти. Вийміть його і вставте всередину SIM-карту. Помилитися тут неможливо, тому що SIM-карта може бути вставлена ​​тільки в одному положенні. Поверніть тримач разом з SIM-картою назад у телефон.

Якщо у вас iPhone 4G, то отвір для скріпки доведеться шукати на правій бічній стороні телефону. Вставте скріпку, натиснете. Дістаньте утримувач і здивуєтеся: розміри посадкового місця SIM-карти значно менше розмірів звичайної SIM-карти!

Не варто лякатися: в iPhone 4G використовуються карти Micro-SIM, і хоч вони і відрізняються від розмірів звичайних Mini-SIM, до яких ми звикли, але контактні пластини у них ідентичні. Тому, за допомогою звичайних ножиць обріжте корпус своєї SIM-карти, щоб він відповідав розмірам посадкового місця держателя. Вставте SIM-картку в утримувач, а потім в телефон.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: