» »

Як Встановити. Jar файл на телефонБагато Додатків, розроблені для мобільніх телефонов и комунікаторів, мают формат jar. Іноді для їх установки Достатньо скопіюваті файли на телефон, альо найчастіше доводитися застосовуваті Спеціальне ПЗ.

Як Встановити. Jar файл на телефон
Вам Знадоби
  • - PC Suite;
  • - BlueTooth-адаптер.

Віберіть способ з'єднання мобільного телефону з комп'ютером або ноутбуком. Если ві маєте в своєму розпорядженні спеціальнім кабелем, то підключіть его до гнізда USB и відповідного порту в Вашому телефоні. Зачекайте, поки операційна система Визначіть нове обладнання. Если в телефоні присутній flash-карта, то віберіть Потрібний режим роботи підключеного до комп'ютера пристрою. Для цього вкажіть пункт «USB-накопичувачі» и натісніть кнопку Ok.

Скопіюйте необхідні jar-файли на флешку. Вімкніть телефон від комп'ютера, виконан безпечне вилучення пристрою. За помощью меню мобільного пристрою перемістіть файли на телефон. Спробуйте запустіті встановленного програму.

Если jar-файл не запускається после простого копіювання, то встановіть утіліту PC Suite. Використовуются програму, розроблення Виробнику вашого мобільного телефону. Підключіть телефон до комп'ютера и відкрійте PC Suite.

Зачекайте, поки мобільний Пристрій Визначи програмою. Відкрійте меню "Встановлення програм». У вікні, віберіть необхідній jar-файл и натісніть кнопку «Далі». Дочекайся завантаження програми в пам'ять телефону. Вімкніть Пристрій від комп'ютера. Запустіть встановлений jar-файл.

Если ві Хочете Передат файли по каналу BlueTooth, то Придбай відповідній адаптер и підключіть его до комп'ютера. После установки потрібніх драйверів запустіть програму PC Suite. Увімкніть BlueTooth-модуль в мобільному телефоні. Переконайся в тому, что Пристрій доступно для поиска.

Дочекайся установки зв'язку между програмою PC Suite и телефоном. Виконано Операції, необхідні для завантаження файлів в телефон.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: