» »

Як Встановити flash player для телефонуЯк Встановити adobe flash player на телефон. Версія Adobe Flash Player, призначен для смартфонів, носити Назву Flash Lite. Вона дозволяє переглядаті почти ВСІ файли формату SWF, розташовані на карті пам'яті, а в Деяк апаратах такоже інтегрується в браузер, аналогічно тому, як це відбувається на комп'ютері.

Як Встановити flash player для телефону

Переконайся в тому, что на Вашому телефоні правильно налаштована точка доступу в інтернет (APN) - ее назва винна розпочінатіся не так на wap, а на internet. Такоже Переконайся, что знаходится в тому ж регіоні, в якому купували встановленного в апарат SIM-карту. Підключіть найдешевше з безлімітніх тарифів на передачу Даних, ЯКЩО цього Не було Зроблено раніше.

У Деяк смартфонах Flash Lite входити до складу заводської прошивки. Перевірте его наявність, Завантажити браузер телефону (вбудований або Стороннім) будь-який файл формату SWF и спробувавші запустіті цею файл вбудований диспетчером файлів апарату. Если ВІН запуститися, Нічого встановлюваті НЕ нужно.

Перейдіть вбудований браузером телефону на сторінку, Вказану нижчих. Спроба завантажити Flash Lite з комп'ютера до успіху не приведу: вам буде запропоновано завантажити вариант плагіна, призначеня для Linux або Windows. Если ж спробуваті використовуват для скачування файлу встановлені на смартфоні програми сторонніх віробніків, может буті неправильно Визначи модель апарату.

Скачайте інсталяційній файл програми: для Symbian - формату SIS або SISX, для Android - APK, а для Windows Mobile - CAB. Для платформ J2ME, iPhone и Windows Phone 7 додаток Flash Lite недоступно.

Если його встановлення не розпочінається, запустіть інсталяційній файл вбудований диспетчером файлів смартфона. При наявності стороннього диспетчера файлів X-Plore можна скористати и їм, альо доведе скористати пунктом меню «Відкрити в Системі». Далі відповідайте позитивно на Всі питання, а Якщо буде запропоновано вібрато місце установки (пам'ять телефону або SD-карта), віберіть другий вариант.

У разі, ЯКЩО у вашій МОДЕЛІ телефону Flash Lite НЕ інтегрується з браузером, це щє не означає, что ві НЕ зможете переглядаті ролики на YouTube. Перейдіть на мобільну версию цього порталу (будь-яким наявний в телефоні браузером), віберіть ролик и перейдіть за ПОСИЛАННЯ «Дивитись відео». Запуститися вбудована в прошивку програма Real Player (за ее наявності), и ві зможете переглянути ролик в ній.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: