» »

Як Встановити opera в телефонOpera mini для мобільніх телефонов є Гарньє альтернативою вбудований браузеру, а з з'явитися спеціальніх пропозіцій від провідніх Операторів, может буті ще й засоби значної економії інтернет-трафіку.

Як Встановити opera в телефон

Встановити Opera можна як за помощью комп'ютера, так и безпосередно з телефону. Если вам відомій способ Підключення вашої МОДЕЛІ телефону до комп'ютера, можете завантажити Opera на свой комп'ютер, а потім перенести додаток в мобільнік.

Для завантаження помощью комп'ютера зайдіть на офіційний сайт Opera за адресою www.opera.com и відкрійте Розділ «Браузери» - «Opera для телефонов». Клацніть ПОСИЛАННЯ «Завантажити», а потім «Завантаження через ПК». Вам буде запропоновано вібрато модель свого мобільного телефону та завантажити інсталяційній файл. Скачайте файл на комп'ютер, а потім встановіть его в телефоні.

Если ві НЕ впевнені, что у вас Вийди установка через комп'ютер, вам нужно набраті в стандартному браузері вашого телефону адресою www.opera.com. Сервер автоматично Визначіть НЕ Тільки, что ві зайшлого на сайт з телефону, альо и відразу ж запропонує завантажити Opera, призначеня самє Для Вашої МОДЕЛІ телефону. Вам залиша Тільки Погодитись на пропозіцію завантаження та встановлення Opera mini в ваш телефон.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: