» »

Як Встановити usb-драйвер до телефонуУстановка USB-драйверів Необхідна для забезпечення возможности взаємодії комп'ютера з мобільним прістроєм в режімі передачі Даних або модему. Багато віробніків включаються в комплект поставки СПЕЦІАЛЬНІ сполучні кабелі, прізначені для зв'язку комп'ютера з телефоном. Деякі з них мают на увазі установку драйверів.

Як Встановити usb-драйвер до телефону

Вставте CD-диск, Який входив в комплект поставки, в комп'ютер и виконан Рекомендації майстра установки (за наявності диска) або виконан установку необхідніх USB-драйверів вручну.

Скачайте архів з необхіднімі драйверами з сайту виробника мобільного пристрою и розпакуйте завантажені файли в папку на робочому столі комп'ютера.

Виконано з'єднання мобільного пристрою та комп'ютера помощью з'єднувального USB-кабелю и дочекайся визначення нового пристрою на екрані комп'ютера у вікні інструменту «Майстер нового устаткування».

Застосу прапорець на полі «Установка з Вказаною місця" і натісніть кнопку «Далі» для підтвердження Виконання команди.

Застосу прапорець на полі «Включити Наступний місце поиска» и натісніть кнопку «Обзор» для Відкриття шляху до створеної на робочому столі папці з файлами драйверів.

Натісніть кнопку «Далі» для підтвердження свого вибо и дочекайся появи нового діалогового вікна з повідомленням про успішне Завершення процеса установки.

Натісніть кнопку "Готово" для підтвердження! Застосування Вибраних змін и повторіть віщеопісаній алгоритм Дій в інструменті «Майстер установки нового обладнання».

Дочекайся ПОВІДОМЛЕННЯ, майстра про успішну установку нового обладнання та від'єднайте мобільний Пристрій.

Виконано повторне Підключення телефону до комп'ютера для перевіркі режімів Робота і перейдіть в главрое меню операційної системи Windows натісканням кнопки «Пуск» для Виконання Операції перевіркі та оновлення драйвера хост-контролера USB 2.0.

Віклічте контекстне меню об'єкта «Комп'ютер» кліком правої кнопки міші и вкажіть пункт «Управление».

Розкрійте ПОСИЛАННЯ «Службові програми» и вкажіть групу «Диспетчер прістроїв».

Перейдіть в пункт «Пристрої за типом» у меню «Вид» и віклічте контекстне меню елемента «USB 2.0 EHCI хост-контролер» кліком правої кнопки міші.

Використовуются команду «Оновити драйвер» и вкажіть пункт «Автоматична установка (рекомендовано)».

Натісніть кнопку «Далі» для Виконання відряд и підтвердіть! Застосування Вибраних змін натісканням кнопки «Готово».

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: