» »

Як Встановити Windows Mobile на телефонЯк Встановити windows mobile. Установка Windows Mobile на телефон - процес нескладних и й достатньо Швидкий. Альо тут звітність, чітко слідуваті інструкції, оскількі один Невірний крок - і Телефон может війта з ладу. Крім того, КОЖЕН з віробніків має свои умови по оновлений телефону.

Як Встановити Windows Mobile на телефон
Вам Знадоби
  • Мобільний телефон з підтрімкою Windows Mobile, комп'ютер з доступом в інтернет, USB-кабель.

Скачайте на microsoft.com програмне забезпечення Microsoft Mobile Sync, ЯКЩО ваш комп'ютер працює под управлінням Windows XP. Для комп'ютерів под управлінням Windows Vista скачайте Microsoft ActiveSync, а потім встановіть Windows Mobile Device Center 6.1. Це програмне забезпечення буде нужно при встановленні системи.

Відвідайте веб-сайт виробника телефону. Знайдіть вашу модель телефону за Назв и серійнім номером. Іноді завантажити Windows Mobile через веб-сайт Microsoft не має виходів внаслідок Деяк обмежень. Альо ЯКЩО виробник вашого телефону надає право на встановлення або оновлення Windows Mobile, то ВІН обов'язково віпускає Спеціальне програмне забезпечення, доступне для завантаження на сторінці продукту.

Скачайте дистрибутив Останньоі Версії Microsoft Windows Mobile. Збережіть файл на Вашому комп'ютері, в місці, Яке ві легко запам'ятати, Наприклад, на робочому столі. Если у вас на телефоні Вже ВСТАНОВЛЕНО більш рання версія Windows Mobile, оновлена ​​версія может ВИДАЛИТИ ВСІ Ваші дані користувача. Ві можете создать резервну копію ваших Даних перед установкою, вибрать відповідній Розділ при установці, альо для качана отрімаєте необхідні інструкції на сайті На даний виробника телефону.

Клацніть двічі на віконуваній файл Windows Mobile (. EXE), щоб Почати установку. Появится вікно з умів від виробника даного пристрою. Натісніть кнопку "Згідно", щоб продовжіті. Дотримуйтесь інструкцій на екрані для установки Windows Mobile. У відповідь на что з'явився запит, підключіть телефон до комп'ютера через USB-шнур. За закінченні установки Windows Mobile телефон перевіріть наявність необхідніх драйверів через інтернет. Тепер система готова до роботи.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: