» »

Як Встановити агент в мобільному телефоніЩоб всегда буті на зв'язку, й достатньо Встановити на свой мобільний телефон популярних месенджер Mail.ru Агент. Тепер це можна сделать для будь-якого, даже самого простого телефону. Як Встановити агент на мобільний телефон? Це можна сделать як через комп'ютер, так и через мобільний телефон з доступом в інтернет.

Як Встановити агент в мобільному телефоні
Вам Знадоби
  • Мобільний телефон з доступом в інтернет,
  • комп'ютер.

Для качану нужно найти версию месенджера Agent.Mail, яка Підходить для вашого телефону. У Першу Черга зайдіть на сайт розробник агента agent.mail.ru, щоб перевіріті наявність мобільної Версії, что Підходить для вашого телефону. Если Такої немає, Спробуйте пошукаті потрібну версию в інтернеті або скористати версією для МОДЕЛІ, что находится поруч в конкретній лінійці телефонов. Шуканов файл винен буті в форматі. Jar, рідше одного -. Jad (для мобільніх телефонов),. Sis - для смартфонів з операційною системою Symbian,. Apk - для смартфонів з операційною системи Андроїд,. Cab - для смартфонів з операційною системою Windows Mobile, такоже ВІН может знаходітіся в папці формату. rar або. zip.

После скачування вам перевірте файл на віруси и під'єднаті телефон до комп'ютера через кабель, IrDA,
Bluetooth (або ж можна завантажити файл безпосередно з телефону). Перевірівші файл, ві вібіраєте его в папці, в якові завантажено, запускаєте процес установки, после чего налаштовуєте необхідні Параметри вашого агента и при необхідності створюєте новий Обліковий запис.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: