» »

Як Встановити агент в телефонВсі больше Користувачів СОЦІАЛЬНИХ мереж переходять на Спілкування Зі своими друзями помощью мобільного телефону. Сучасні телефони дозволяють спілкуватіся в СОЦІАЛЬНИХ Мережа через СПЕЦІАЛЬНІ програми-Клієнти, до якіх захи и Mail.Ru Агент.

Як Встановити агент в телефон

Установка «агента» займає Небагато годині и передбачає кілька шагов.Прежде все, вам нужно завантажити інсталяційній файл. Зробити це можна за помощью комп'ютера, пройшовші за ПОСИЛАННЯ www.agent.mail.ru, де вам буде запропонована завантаження «агента». Вам нужно вібрато версию клієнта для свого телефону и Погодитись з Завантажени. После цього Завантажени файл нужно скопіюваті в телефон и з меню телефону запустіті установку. Щоб запустіті установку програми в телефоні, вам слід зайти в диспетчер Додатків телефону І, вибрать Завантажени файл, Відкрити его.

Если ві НЕ впевнені в тому, что у вас Вийди скопіюваті додаток з комп'ютера в телефон, ві можете зайти безпосередно з телефону за ПОСИЛАННЯ wap.mail.ru / cgi-bin / splash І, вибрать версию агента Для Вашої МОДЕЛІ, завантажити его . Запам'ятайте папку, в якові телефон відправіть завантажувальну файл І, зайшовші в неї после Закінчення завантаження, запустіть установку агента.

Тепер среди ваших Додатків у телефоні з'явиться значок Mail.Ru Агента. Вам залішається Тільки запустіті его и ввести дані вашого облікового запису на Mail.ru: адреси Електронної пошта та пароль від неї.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: