» »

Як Встановити аську в мобільний телефонICQ є одним з найбільш затребуваніх сервісів міттєвого обміну повідомленнями. Щоб мати можлівість спілкуватіся даже далеко від комп'ютера, ві можете Встановити ICQ в мобільний телефон.

Як Встановити аську в мобільний телефон

Запустіть в мобільному телефоні веб-браузер. Ві можете використовуват як стандартний оглядач інтернету телефону, так и один з сторонніх. Введіть в адресному рядку адресою сайту розробніків програми ICQ для телефону. Прикладами могут служити icq.com, qip.ru, jimm.org та ін Знайдіть ПОСИЛАННЯ, что відповідає за скачування програми. При возможности віберіть Бажанов набор функцій мобільного додатка и модель телефону. Клацніть по ПОСИЛАННЯ «Скачати». На запит телефону про встановлення нового додатка дайте відповідь позитивно. Зачекайте, поки аська ВСТАНОВИВ.

Встановити ICQ можна и с помощью комп'ютера. Запустіть веб-браузер, відкрійте сайт розробніків програми ICQ для телефону. Скачайте файл програми для необхідної МОДЕЛІ телефону.

Підключіть мобільний телефон до комп'ютера. Для цього використову usb-кабель, bluetooth-адаптер або ІЧ-порт. Зачекайте, поки система Визначіть Підключення нового пристрою. Если нужно, драйвер для роботи буде встановлений в автоматичності режімі. За помощью провідника відкрійте папку мобільного телефону и у відповідній каталог скопіюйте файл програми ICQ. Від'єднайте телефон від комп'ютера и запустіть на ньом долученості. При необхідності дочекайся Закінчення процеса установки.

Для установки програми ICQ помощью комп'ютера Деяк мобільніх телефонов потрібна спеціальна програма для сінхронізації роботи. Як правило, вона поставляється в комплекті з самим прістроєм и находится на компакт-диску. Останню версию такоже можна завантажити на Офіційному сайті | Статистика виробника. Встановіть та запустіть програму.

Знайдіть пункт «Додатки» и відкрійте его. У панелі Огляду знайдіть файл мобільного додатка, віберіть его и натісніть кнопку «Встановити». Дочекайся, поки програма інсталює додаток ICQ. После цього відключіть телефон від комп'ютера и запустіть на ньом додаток.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: