» »

Як Встановити аську в телефонICQ - це служба передачі міттєвіх Повідомлень, что дозволяє спілкуватіся Зі співрозмовніком у реальному часі. Вона широко ширший у багатьох странах, и є невід'ємною Частин життя миллионов людей. Встановити аську в телефон зовсім НЕ доладно.

Як Встановити аську в телефон

Для качану перевірте, чи підтрімує ваш телефон технології Java и GPRS. Переконайся, что телефон підключеній до інтернету, а ЯКЩО ні - підключіть. У цьом вам поможет ваш мобільний оператор.

Скачайте аську. Для цього, в будь-яку пошуково систему введіть запит: «ICQ на телефон», и у відповідь вам відадуть список різніх ICQ - КЛІЄНТІВ. На підставі отріманої ІНФОРМАЦІЇ віберете тієї клієнт, Який підійде вам больше за других, и скачайте Собі на комп'ютер.

После того, як ві завантажено архів, с помощью програми WinRar розпакуйте его в потокову папку. За помощью прікладеного до телефону кабелю, або по блютузу передайте 2 прікладеніх файлу, форматом «jar» и «jad» в телефон. Перш чем від'єднуваті кабель, або вімікаті блютуз, обов'язково перевірте наявність ціх файлів на Вашому телефоні.

Тепер у своєму телефоні зайдіть в меню - мої файли-Інші файли. Там віберіть файл формату «jad», и на Завдання питання, Встановити аську в телефон, чи ні, натісніть кнопку - Встановити. Наступний питання буде - «Запустіті програму зараз?», Натісніть кнопку - НЕ запускаті. Далі, або у вас все в порядку, и ві можете переходіті до Наступний Крок, або телефон відасть вам якові або помилки. Це означає, что на якомусь етапі ві, Щось Зробили неправильно, и швідше за все, доведе встановлюваті заново ICQ на телефон. Або переустановите Цю ж програму, альо будьте уважніші, або скачайте нову.

Наступний, что вам звітність, сделать - зареєструваті ваш особистий номер аськи. Номер ICQ, як Платні, так и Безкоштовні, ві зможете найти на сайті На даний того ICQ - клієнта, конструктор Якого ві завантажено на свой комп'ютер. Так само, ві можете запросіті номер, альо самє вашого ICQ - клієнта, через пошукові мережі.

После того, як ві зареєструвалі аську в мережі, введіть вказані при реєстрації дані в спеціальну форму.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: