» »

Як Встановити аську на мобільний телефонСпілкуватіся хочеться всегда и Скрізь, альо Це не всегда Можливо. Тому придумали телефони, з більш новімі можливіть для Спілкування. Однією з ціх можливіть є аська, в ній набагато зручніше спілкуватіся и виходе Дешевше.

Як Встановити аську на мобільний телефон

Вікачуємо аську з будь-якого сайту на комп'ютер у форматі jar. Найвідоміші сайти - jimm.org и wap.jimm.org.ru. После цього дістаємо з телефону флешку (мікро-сиди) вставляємо ее в картрідер (EXPLAY SO / MMC / MS / xO USB 2.0 Card Reader) i підключаємо ее до комп'ютера (вставляємо в роз'єм де написано USB). Далі скідаємо архів з аською з комп'ютера на флешку, віймаємо ее и вставляємо назад у телефон. І почінаємо встановлюваті аську.

Заходімо в Меню - Мої папки - Інші - Карта пам'яті и шукаємо, де у написано "Jimm (Amatory mod 0.1.2). Jar". Натіскаємо кнопку Ок. Перед Цім нужно перевіріті чі підключеній у вас GPRS. Для цього зателефоном своєму оператору и ВІН вам все розкаже. Дізналіся, что у вас телефон підтрімує ВСІ Функції - Продовжуємо роботу. Візначтеся, в якові папку Хочете Встановити аську (це могут буті Ігри або Програми). Вибравши нехай це буде Пекельна кухня, натіскаємо Ок. Вілізе питання "Додаток без підпісу. Продовжіті?" натіскаєте "Так". І телефон автоматично вам ее встановлює.

Для того щоб аська працювала, нужно Встановити необхідні параметрами. По-перше, ввести UIN (номер аськи) i пароль. ЦІ поля Заповнюють в налаштування - Вчений запис. Далі в Меню - Настройки - Мережа пропісуємо наступні дані: имя сервера - login.icq.com, порт - 5190, тип Підключення краще вибрати - сокет, підтрімуваті Підключення - так, таймаут пінгу вібіраті - 120, підключатіся автоматично - вибір на Розсудів , налаштування Підключення ставімие галочку - «асинхронна передача», у рядках wap-ПРОФІЛЬ и User Agent Нічого не пишемо. У інтерфейсі міняємо мову на російську и пріступаємо до Спілкування.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: