» »

Як Встановити безкоштовна аську на телефонICQ - це популярна програма, призначен для передачі текстових Повідомлень. Спочатку дане додаток Було Призначено для операційної системи Windows. У Данії годину ICQ активно вікорістовується власникам мобільніх телефонов.

Як Встановити безкоштовна аську на телефон
Вам Знадоби
  • - PC Suite;
  • - доступ в інтернет.

Установка мобільної Версії клієнта ICQ досягається двома способами. У первом випадка вам нужно активне з'єднання з Інтернетом на Вашому мобільному Пристрої. Налаштуйте Вказаною з'єднання и запустіть інтернет-браузер в телефоні.

Переконайся в тому, что ваш мобільний Пристрій підтрімує роботу Java-Додатків. Перейдіть по ПОСИЛАННЯ www.jimm.ru. Натісніть кнопку «Скачати». Если дана лампочка кнопки не Відображається, перейдіть за ПОСИЛАННЯ http://jimm.ru/jimmik.jar. Почекаев Деяк годину, поки Вказаною файл буде Завантажени в пам'ять пристрою.

Відкрійте програму после Завершення завантаження. Для входу в програму введіть UIN и пароль, Які ві вікорістовуєте для Підключення з персонального комп'ютера.

Если ві Хочете завантажити програму в телефон помощью ПК, запустіть інтернет браузер комп'ютера и відкрійте сайт www.jimm.org. Перейдіть по ПОСИЛАННЯ Download Jimm. Скачайте архів з розширеного 7z або zip.

Війміть файл Із Завантажени архіву. Підключіть мобільний телефон до комп'ютера. Використовуются для цього Data-кабель, что сполучається з інтерфейсом USB.

Завантажте файл з розширеного jar в пам'ять пристрою. Ві такоже можете скопіюваті Потрібні файли на флеш-картку, ЯКЩО така вікорістовується в мобільному телефоні.

Для порівняно старих версій телефонов звітність, використовуват спеціальну програму, призначеня для установки Додатків. Встановіть програму PC Suite потрібної ФІРМИ (Nokia, Samsung, Sony Ericsson).

Підключіть телефон и натісніть кнопку «Установка програм». Віберіть jar-файл, вітягнутій з архіву. Дочекайся завершення процедури копіювання файлів. Вімкніть мобільний телефон від кабелю и запустіть додаток. Если программа працює некоректно, Спробуйте завантажити іншу версию Jimm.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: