» »

Як Встановити Дзвінок на samsungБудь-який телефон від Компанії Samsung має стандартний набор мелодій для Дзвінка. Однак не всегда цею набор здатн задовольніті користувача, и тоді вінікає питання про ті, як поставити Улюблений пісню на Дзвінок.

Як Встановити Дзвінок на samsung

Скачайте потрібну пісню на Пристрій, щоб Встановити свою мелодію на Дзвінок Samsung. Це можна сделать через ятір Бездротовий інтернету Wi-Fi з хорошим сигналом, або завантажити мелодію з комп'ютера. Для іншого варіанту вам нужно перехідник, Який всегда Йде в комплекті з телефоном. Если в коробці ві его НЕ виявило, зверніться до продавця.

После того, як аудіофайл буде скачавши, зайдіть в папку, яка служити діректорією для Завантажени, и клацніть по потрібній пісні. Колі пісня відкріється, віберіть пункт "Опції" і клацніть по налаштуванні «Встановити на Дзвінок». Телефон запропонує вібрато вам, на Який самє тип сигналу Встановити пісню: sms, контакт, будь-який вхідній Дзвінок. Віберіть підходящій вариант.

Если ваш телефон Samsung Galaxy, то в незалежності від его різновіду, вам звітність, завантажити аудіофайл в спеціальну папку под назв Notifications. Спочатку перевірте: чи існує ця папка на вашій карті пам'яті. Если ні, то створіть ее, вікорістовуючі встановлений на телефоні файловий менеджер.

Скопіюйте вибраному | пісню в папку Notifications и перейдіть в Розділ налаштування, что відповідає за установку мелодій на Дзвінок. Тепер среди стандартних аудіофайлів, ві виявило и свою пісню.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: