» »

Як Встановити карту на КПКЕсли у Вашому Кишеньковий персонального комп'ютері є навігатор, ві можете Встановити в нього карти питань комерційної торгівлі міст самостійно, Попередньо завантажено їх з інтернету.

Як Встановити карту на КПК
Вам Знадоби
  • - доступ в інтернет.

Виконано оновлення карт навігатора вашого Кишеньковий персонального комп'ютера помощью спеціально встановленої в его меню програми. Зверніть уваг, що тут вам Знадоби доступ до мережі Інтернет и засіб онлайн-розрахунків, ЯКЩО Раптен Знадоби оплата карт. Таке может буті в разі Використання вами стандартного програмного забезпечення для навігатора.

Такоже завантаження карт можна провести в режімі Підключення пристрою до стаціонарного комп'ютера, виконан необхідну попередня настройку. Це доступно не для всіх моделей КПК, Подробиці уточніть в інструкції, что Йде в комплекті. При даним режімі завантаження карти автоматично зберігаються з інтернету в пам'ять Кишеньковий персонального комп'ютера, после чего смороду Вже Готові до Використання.

Встановіть Додаткове програмне забезпечення на ваш кишеньковий персональний комп'ютер для Використання навігатора, в Яку Вже входять Потрібні вам карти, або їх можна завантажити та Встановити БЕЗКОШТОВНО в ваш мобільний Пристрій. Зверніть уваг, що таке програмне забезпечення розробляється окремо для моделей або віробніків навігаторів, тому перед Завантажени Переконайся в сумісності.

После установки виконан оновлення з меню програми, або просто скачайте додаткові карти цікавлять вас міст и країн з офіційного сайту розробник, после чего скопіюйте їх у відповідну діректорію модуля пам'яті вашого КПК.

Перед установкою карт в ваш кишеньковий персональний комп'ютер Переконайся в тому, что Вільної пам'яті пристрою буде Достатньо для їх размещения на карті або в пам'яті КПК. Карті зазвічай займають около 1-2 гігабайтів пам'яті, однак бувають и Інші ОБСЯГИ. Такоже всегда ВІКОНА перевірку програм для завантаження и ДОПОВНЕННЯ до них на наявність вірусів и шкідлівого коду.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: