» »

Як вибрати блютуз-гарнітуруБудь-яка модель блютуз-гарнітури звільнить ваші руки під час розмови по мобільному телефону, але зручність, функціональність і надійність будуть варіюватися від пристрою до пристрою.

Як вибрати блютуз-гарнітуру

Перше, на що варто звернути увагу при виборі блютуз-гарнітури - її зручність, особливо якщо ви збираєтеся носити її протягом усього дня. Гарнітура повинна бути максимально легкою, при носінні вона не повинна доставляти ніякого дискомфорту. Зверніть увагу на тип кріплення пристрою - воно може кріпитися за допомогою дужки або мати спеціальний гелевий вкладиш, за допомогою якого воно тримається у вусі. Обов'язково приміряйте блютуз-гарнітуру перед покупкою, тільки так ви зрозумієте, яке саме кріплення краще підходить вам.

Гарнітуру буде видно всім оточуючим, тому важливо, щоб вона виглядала стильно. Виробники прагнуть зробити свої моделі привабливими: деякі гарнітури виглядають яскраво і модно, інші, навпаки, максимально непомітні на вусі, існують і дорогі моделі, які посперечаються витонченістю з сережками.

Якщо ви любите слухати музику, розгляньте варіант придбання блютуз-гарнітури з вбудованим плеєром, такий пристрій дозволить вам весь день насолоджуватися улюбленими мелодіями.

Зазвичай виробники мобільних телефонів випускають і лінійку блютуз-гарнітур для своїх пристроїв, але ви можете вибрати пристрій і від іншого виробника, швидше за все воно підійде до вашого телефону, але краще упевнитися в цьому прямо в магазині.

Важливою характеристикою гарнітури є ємність її батареї. Зазвичай заряду вистачає на кілька днів, але якщо ви дуже багато розмовляєте, краще підібрати пристрій з потужним акумулятором. Пам'ятайте, що чим далі від телефону знаходиться гарнітура, тим швидше витрачається заряд. Існують моделі гарнітур з зарядкою від сонячних батарей, такі пристрої практично не треба заряджати від мережі.

Блютуз-гарнітура має певний радіус дії, переконайтеся, що вам його достатньо, причому перевірте дальність дії на практиці, так як зазначені виробником дані можуть бути завищені.

Якщо вам важливо якість розмови в будь-якій ситуації, зупиніться на моделях, які автоматично підлаштовують гучність динаміків залежно від навколишнього оточення.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: