» »

Як Встановити мелодію Дзвінка на PhilipsВсі Сучасні мобільні телефони дозволяють Встановити як мелодії Дзвінка свою Улюблений музику у форматі mp3. Ві можете Призначити шкірному абоненту свой сигнал виклику, або прісвоїті групі ПЄВНЄВ мелодію.

Як Встановити мелодію Дзвінка на Philips
Вам Знадоби
  • - мобільний телефон Philips.

Підключіть телефон Philips до комп'ютера, щоб поставити мелодію на Дзвінок, потім скопіюйте Обраний музичний файл на картку пам'яті, краще Всього в існуючу папку Audio. Візьміть у руки телефон, віберіть меню, перейдіть в пункт «Мої файли», потім знайдіть скопійоване мелодію, якові ві Хочете поставити на Дзвінок у Philips. Клацніть "Опції", віберіть пункт "використовуват», далі вкажіть «На Дзвінок».

Війдіть з даного меню, перейдіть вновь в меню телефону. Віберіть пункт «налаштування», потім «Профілі». Віберіть ПРОФІЛЬ, в якому ві Хочете Встановити mp3 на Дзвінок. Потім «Опції» - «Изменить», віберіть пункт «Мелодія виклику». Внизу списку знайдіть встановленного в попередня пункті мелодію для Дзвінка. Віберіть ее помощью кнопки «ОК», натісніть команду "використовуват».

Встановіть мелодію на Дзвінок Певного контакту в телефоні Philips, для цього скопіюйте ВСІ контакти з сім-карти в пам'ять телефону. Відкрійте Потрібний контакт, Який Збереження в телефоні. Віберіть пункт «Опції», потім «Додати» - «Мелодія Дзвінка».

У розпочатому діспетчері файлів відзначте Потрібний музичний файл и підтвердіть свой Вибори натісненням на кнопку «використовуват». Зверніть уваг, что Встановити мелодію на Дзвінок абонента, номер Якого Збереження на сім-карті, вам не вдастся.

Прізначте мелодію на дзвінкі абонентів певної групи, для цього віберіть у меню «Контакти» пункт «Додатково» и створіть групу. Потім клацніть по пункту «Функції» - «Інформація групи».

Клацніть по пункту «Мелодія групи», віберіть «Диспетчер файлів». Потім ві будете перенаправлені в список файлів вашого телефону, з Якого вам Знадоби вібрато необхідній музичний файл. Підтвердіть вибір натісканням на команду «використовуват».

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: