» »

Як Встановити міні "Оперу" на Sony EricssonТелефони Sony Ericsson чудово оптімізовані для роботи з Додатками java. Установка їх проста и інтуїтівна, цею процес займає кілька хвилин. Установка браузера Opera Mini: практичніше не відрізняється від установки других програм.

Як Встановити міні "Оперу" на Sony Ericsson

Установка Opera Mini займає лічені хвилини. Для ее качана, відкрійте стандартний браузер телефону Sony Ericsson и зайдіть на сайт m.opera.com. На сайті На даний автоматично Визначи модель вашого телефону, и вам буде запропоновано завантажити інсталяційній файл.Еслі у вас немає возможности Скачати Opera Mini помощью мобільного інтернету, зробіть це з комп'ютера. Даній способ Трохи складніше, однак ВІН может обійтіся вам Дешевше.

Підготуйте інсталяційній файл браузера, Який звітність, буде скопіюваті в пам'ять телефону. Для цього пройдіть за ПОСИЛАННЯ http://www.opera.com/mobile/download/pc/, потім віберіть марку и модель свого мобільного телефону, после чего скачайте підібраній для вашого пристрою файл. Зверніть уваг, что інсталяційній файл для телефону Sony Ericsson винен мати Розширення. Jar.

Підключіть телефон Sony Ericsson до персонального комп'ютера. Для цього використову Йде в комплекті data-кабель, Попередньо ВСТАНОВИВ драйвера на ПК. Один Кінець data-кабелю вставте в гніздо телефону, а Інший в usb-інтерфейс комп'ютера. У телефон при цьом відкріється Спеціальне меню для Вибори режиму его роботи при підключенні до комп'ютера. Для продовження натісніть на кнопку «Передача файлів». Телефон Sony Ericsson Визначи операційною системою як два знімніх диска - флеш-карта и пам'ять телефону. Відкрійте будь-який з ціх Сумной дисків и знайдіть в ньом папку «Інше» ("Other"). Скопіюйте з пам'яті комп'ютера и вставте в Данії каталог інсталяційній. Jar файл Opera Mini, Завантажени раніше. После цього відключіть телефон від комп'ютера.

Увімкніть телефон и відкрійте в ньом диспетчер файлів. Зайдіть в папку «Інше» и знайдіть у ній jar-файл Opera Mini. Запустіть его, после чего стартує установка, яка позику кілька секунд. За завершенні установки запустіть браузер.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: