» »

Як Встановити музику на викликОднією з функцій мобільного телефону, яка в Останні роки стала практично стандартною, є відтворення музики, запісаної у цифровому форматі (. Mp3,. Wma). Альо крім відтворення и прослуховування, будь-яку підтрімувану музику можна поставити в якості сигналу виклику.

Як Встановити музику на виклик

Підключіть телефон до комп'ютера для доступу до его карті пам'яті. Зробити це можна за помощью СПЕЦІАЛЬНОГО кабелю або Бездротовий з'єднання. Такоже можна Вставити флеш-карту з телефону в кардрідер, підключеній до комп'ютера.

Відкрійте карту пам'яті телефону и знайдіть у ній папку Зі звуками (под назви "Sounds" або "Music") i зайдіть в неї. Скопіюйте в Дану папку музику, якові ві Хочете Встановити на Дзвінок. Вибирайте звуковий файл в залежності від ПІДТРИМКИ телефоном того або Іншого формату (як правило, універсальнім форматом в таких випадка є mp3). Потім відключіть телефон від комп'ютера (або вставте в нього флеш-карту) i увімкніть его.

Зайдіть в меню телефону и віберіть пункт "налаштування". У налаштування віберіть підпункт «Виклики» и в ньом натісніть на кнопку «Сигнал виклику». У цьом пункті меню Відображається поточний сигнал виклику (ЯКЩО телефон куплений недавно, то це буде стандартний поліфонічній звук).

Для установки музики натісніть на кнопку «Вибір», после чего відкріється файловий менеджер телефону (вірніше, папка Зі звуковими файлами), в якому віберіть композіцію, раніше записання на флеш-карту або в пам'ять телефону з комп'ютера. После цього в меню повинною буде відображатіся имя файлу з даної музикою.

Відкрійте меню телефону и зайдіть в «Диспетчер файлів». У діспетчері зайдіть в папку з Музика і звуками. Віберіть звуковий файл, Який раніше БУВ скопійованій з комп'ютера, або будь-який Інший, Який ві Хочете сделать сигналом виклику. Натісніть кнопку «Меню» и в списку можливіть команд віберіть «використовуват як ...» - «Сигнал виклику». Тепер ця музика буде сигналом виклику за замовчуванням.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: