» »

Як Встановити Оперу в КПКПопулярний браузер Opera такоже має два різновіді Додатків для мобільніх прістроїв. Це Opera Mini и Opera Mobile. Обідві ЦІ програми ві можете використовуват для установки в ваш КПК.

Як Встановити Оперу в КПК
Вам Знадоби
  • - доступ в інтернет.

Завантажте Установник Додатки Opera Mini або Opera Mobile в пам'ять вашого КПК. Ві можете завантажити его з офіційного сайту Opera або з будь-якого Іншого ресурсу для завантаження програмного забезпечення до мобільніх прістроїв. У обов'язковому порядку перевірте Установник на віруси, особливо ЯКЩО ві скачувалі его НЕ з офіційного сайту розробник програмного забезпечення.

Підключіть ваш КПК до комп'ютера за помощью Бездротовий з'єднання або помощью USB-кабелю, что Йде в комплекті. Створіть между прилаштувати в режімі накопичувачі и скопіюйте в пам'ять КПК Установник мобільного додатка Opera, при цьом запам'ятайте папку, в якові ві віконувалі копіювання файлу, оскількі вам нужно буде найти его в телефоні.

Вімкніть мобільний Пристрій від комп'ютера и зайдіть в оглядач файлів. Знайдіть Установник Додатки браузера Opera в папці, в якові ві его копіювалі и запустіть інсталяцію. Если додаток запросити Дозвіл доступу в інтернет, натісніть на підтвердження. Запустіть програму Із списку Додатків, встановленного в ваш КПК.

Если у вас є можлівість, скачайте програму Opera з браузера вашого мобільного пристрою. Для цього такоже зайдіть на офіційний сайт розробник програмного забезпечення и виконан Збереження файлу інсталяції браузера в пам'ять мобільного пристрою. Потім запустіть установку програми з відповідного меню вашого КПК.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: