» »

Як Встановити додаток на телефон з комп'ютераЩоб НЕ користуватись дорогим мобільним Інтернетом, ВСІ Потрібні програми можна закачувати на комп'ютер. А потім, за помощью usb-шнура або card reader, перенести програми в телефон.

Як Встановити додаток на телефон з комп'ютера

Перед тім, як завантажуваті додаток, Переконайся, что воно Підходить самє Для Вашої МОДЕЛІ мобільного телефону. Зробити це можна, ознайомитись з ее технічними характеристиками.

Скачайте програму и збережіть ее на комп'ютері. Підключіть мобільний до системного блоку за помощью usb-дрота. Дочекайся, поки на екрані телефону з'явиться напис «Передат файли на PC» або «З'єднатіся з комп'ютером» або «Створити з'єднання». У кожної МОДЕЛІ свои Умовні позначення Підключення до комп'ютера.

Зайдіть в папку «Мій комп'ютер» и знайдіть позначення мобільного телефону. Зазвічай воно показується, як знімній диск. Віберете місце, Куди нужно Встановити додаток. Це может буті пам'ять телефону або карта memory stick.

Відкрійте Потрібний носій. Клацніть правою кнопкою міші на ярлічок програми. Натісніть клавішу Ctrl. Утрімуючі ее, перетягніть програму на карту пам'яті.

Вітягніть usb-провід з роз'єму в панелі комп'ютера, Попередньо натіснувші на іконку «Безпечний від'єднання прістроїв» на Нижній панелі робочого столу, поруч з Датою и Годін. Потім відключіть его від телефону.

Зайдіть в ту папку на телефоні, Куди ві ВСТАНОВИВ програму. Если нужно его Встановити, натісніть setup. Програма відкріється автоматично. Віберете мова - російська або англійська, и можна почінаті КОРИСТУВАННЯ.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: