» »

Як читать книги на смартфоніСмартфон є телефоном з розширеного функціоналом. Однією з можливіть, Якими ві можете скористати, є читання книг. Залежних від типу смартфона ві можете скористати одним з методів, за помощью якіх ві зможете скоротаті дозвілля за читані книг.

Як читать книги на смартфоні

Если ваш телефон підтрімує один з таких форматів, як. Doc,. Pdf,. Txt, все, что вам нужно - це перевести вихідний файл у Данії формат. Скачайте потрібну вам книгу з інтернету. Як правило, книги знаходяться в форматі. Doc. Для конвертації в. Txt вам Знадоби скопіюваті весь текст и Вставити его в чистий файл, Створений помощью програми "Блокнот". Майте на увазі, что для полегшення читання Переважно создать декілька документів.

У разі ж, ЯКЩО ваш смартфон підтрімує формат. Pdf, скачайте та встановіть програму Doc2Pdf, после чего використовуются ее для конвертації. Скопіюйте файли, что Вийшли на карту пам'яті смартфона, або використовуются сінхронізацію помощью дата-кабелю.

Если ваш сматртфон підтрімує java-Додатки, ві повінні будете сконвертировать текстовий документ в java-приложение. У цьом випадка, вам нужно скористати спеціальнім додатком BookReader, Яке встановлюється на комп'ютер. Скачайте и встановіть Цю програму. После цього відкрійте з ее помощью Потрібний вам файл и відкорігуйте розмір шрифту, колір фону, а такоже сам шрифт віходячі з ваших потреб. Великий шрифт и сірий фон дозволити менше напружуваті очі, в тій годину як білий фон и дрібний шрифт дозволяти вміщаті больше знаків на одній сторінці, альо збільшать НАВАНТАЖЕННЯ на очі.

Ві такоже можете скористати спеціальнімі Додатками, Які дозволяти читать вам текстові документи прямо на смартфоні. Для цього скачайте и встановіть в телефоні це додаток, после чего с помощью дата кабелю або через карту пам'яті скопіюйте в пам'ять телефону файл з текстом книги. Найбільш пробачимо и ЗРУЧНИЙ буде, ЯКЩО ЦІ файли будуть у форматі. Txt, а текст буде не в одному великому файлі, а в декількох файлах малого розміру. Це зменшіть годину на Обробки файлу при чітанні, что однозначно спростить процес.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: