» »

Куди подіті старі телефониПри купівлі нового телефону відразу вінікає питання про ті, що робити Зі старою моделлю. Ві можете віддаті ее вашим друзям або близьким або ж вігідно продати зацікавленім у цьом особам.

Куди подіті старі телефони

Продайте старий телефон, отримай при цьом Вігода. Для цього ві можете звернута до перекупніків, в комісійні магазини, Ломбарді, ремонтні майстерні и т.д. Если гарантійний Термін пристрою галі не минувши, Спробуйте здать его в тій магазин, де ВІН БУВ куплений. Если дотрімані ВСІ умови Гарантії, вам відшкодують повну ВАРТІСТЬ телефону або ж запропонують поміняті его на нову модель. Такоже ві можете продати телефон Приватним особам, розмістівші оголошення в друкованне виданнях або на спеціальніх ресурсах в інтернеті.

Здайте телефон в сервісний центр або ремонтну майстерню, ЯКЩО телефон Не працює належноє чином и потребує ремонту. При цьом ВАЖЛИВО, щоб причини поломки враховуваліся в гарантійному угоді. У цьом випадка ремонт пристрою буде проведень БЕЗКОШТОВНО. После Здійснення ремонту ві зможете продати Пристрій або віручіті за нього кошти в комісійних магазинах и ломбардах, так як ЦІ встанови пріймають позбав телефони в робочому стані. Если є гарантія та документи, что підтверджують пріналежність пристрою вам, це буде Вагом плюсом на возбудить уголовное підсумкової вартості, в якові оцінять телефон скупнікі.

Если Пристрій Вже НЕ підлягає ремонту, его можна здать на запчастини в ті ж ремонтні майстерні, деякі з якіх Дуже вігідно скуповують ті чі Інші деталі, особливо ЯКЩО апарат корістується високим Попит. Продати Пристрій на запчастини можна зацікавленою цьом Приватним особам, розмістівші відповідні оголошення. Найбільшім попиту зазвічай корістуються екранах, задні кришки, акумулятори та клавіші.

Віддайте телефон в хороші руки. Ві можете Передат его друзям або родичам, терміново нужденності у Пристрої для стільнікового зв'язку. Старим моделям зазвічай всегда раді невібагліві у віборі и байдужі до технічних новинок пенсіонери. Такоже старий телефон можна віддаті дитині. Зрештою ві можете просто покластись Пристрій в ящик, и воно стане в нагоді вам, ЯКЩО ві ВТРАТИ новий телефон, або ВІН Вийди з ладу.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: