» »

Куди здать мобільний телефонРозвиток технічних прістроїв НЕ Стоїть на місці, тому даже самий просунути стільніковій телефон через Деяк годину застаріває, а его власник купує більш сучасний гаджет. При цьом необов'язково вікідаті старе Пристрій. Ві можете розпорядітіся ним різнімі способами.

Куди здать мобільний телефон

Вистава телефон на продаж. Незважаючі на ті что Пристрій Вже вікорістовувалась ПРОТЯГ Певного годині, на нього як и раніше є Певний Попит. Вівчіть Поточні Ціни на Дану модель або подівіться, за Скільки такий гаджет Продаються Інші власникам. Віставіті товар на продажів можна на одному з сайтів оголошень, Наприклад Avito.ru, або ж розмістіті оголошення на своїй сторінці в соціальній мережі. Тут же ві можете розповісті про продажів телефону в одній з міськіх публічніх груп. Так ві зможете Швидко найти покупця и вігідно продати Вже непотрібне вам Пристрій.

Здайте телефон в один з комісійних магазинів вашого міста. Натомість ві отрімаєте ПЄВНЄВ суму, Обговорити якові можна з ПРЕДСТАВНИК магазину. Щоб Пристрій прийнять, нужно надаті телефон з документами про его купівлю, гарантійний талон (ЯКЩО гарантія галі не закінчілася), товарний чек. Крім того, що так магазин зможите переконатіся в тому, что ві Дійсно є власником телефону, у вас буде на руках его ціна, зазначена в чеку. Такоже ві повінні будете надаті в магазині свои Паспортні та Інші дані.

Ві можете здати старий телефон в ломбард, де ВІН такоже буде виставленна на продажів. Порядок передачі пристрою в руки продавців практично ідентичний з тим же в комісійних магазинах. Однак для качана слід переконатіся, что ломбард пріймає Такі Пристрої. Деякі встанови Працюють Виключно з дорогоціннімі та іншімі виробами.

Переконайся, что стан телефону и его зовнішній вигляд дозволяють віставіті Пристрій на продажів. Если воно Не працює, має Сильні подряпіні або Інші проблеми, ПРЕДСТАВНИК ломбардів и комісіонок могут НЕ Прийняти его або ж Призначити занадто низько Ціну. У такому випадка розгляньте вариант продаж телефону на запчастини.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: