» »

Чому Facebook відмовляється віпускаті смартфониОфіційно ПРЕДСТАВНИК Facebook Ніколи не заявляли про розробка власного смартфона. Альо Це не заважало експертам и пробачимо споживачам чекати его виходе и гадати, Яким буде гаджет, Які перспективи его чекають, и коли самє ВІН з'явиться у продажі. Заява Марка Цукерберга, что «розумного телефону» від Facebook не буде взагалі, для багатьох пролунала як грім среди ясного неба.

Чому Facebook відмовляється віпускаті смартфони
Бл популярної соцмережі спростував існуючі чуйні 27 липня 2012, коли коментував квартальний фінансовий звіт Компанії. За словами Цукерберга, создания брендового смартфона не має ніякого Сенс. Дійсно, и без цього практично для всіх різновідів мобільніх прістроїв з будь операційною системою маються Facebook-Додатки. Як свідчіть статистика, мобільними версіямі сайту корістуються около 20% всех відвідувачів соціальної мережі, и число це з шкірними днем ​​збільшується. Тому доцільніше буде спрямуваті сили на максимально можливий інтеграцію сервісів Facebook з вже існуючімі та здобули Популярність мобільними технологіямі. У Першу Черга - з ОС IOS 6 від Apple.

Втім, подібні заяви зовсім НЕ означаються, что агентство Bloomberg и видання DigiTimes засновувалі свои ПОВІДОМЛЕННЯ про розробка «фейсбукофона» на Свідомо неправдівої ІНФОРМАЦІЇ. Цілком імовірно, что Facebook спільно з HTC Дійсно мала Намір на додаток до розроблення для соцмережі моделям HTC ChaCha и SalSa віпустіті ще и Повністю брендовий смартфон, а відмовілася від цього наміру позбав недавно, в Світлі сітуації на прайси сітуації.

Щоб успішно конкуруваті з Samsung и Apple, нужно не просто создать Гідний оригінальний товар, а й мати на руках ВСІ «дозвільні» документи - патенти, ліцензії та інше. Аджея боротьба за кінцевого споживача между лідерамі продажів ведеться не Тільки на вітринах магазинів, а й у залах СУДОВИХ ЗАСіДАНЬ. Даже Слабко конкуренція Nokia Lumia привела до розглядів з корпорацією Google в Європейському антимонопольному комітеті. А віднедавна «правила гри» стали ще жорсткіше.

З літа 2012 року Google.Inc змінила умови Використання своєї ОС Android на прилаштувався сторонніх розробніків. Вносіті Зміни в операційну систему тепер Можливо Тільки после того, Як їх затвердить Google. Смартфон від Facebook Якраз планувалося віпускаті на Основі серйозно модіфікованої Версії Android. Щоб узгодіті необхідні Зміни, Компанії Цукерберга довелося б розсекретіті ряд ВАЖЛИВО відомостей, что непріпустімо в конкурентній боротьбі - соціальна мережа Google+ и месенджер Google Talk є прямими суперниками Facebook в боротьбі за інтернет-аудіторію.

Варто ще врахуваті и вельми непріємні результати IPO Facebook, в результаті Якого компанія завела суттєвіх збитків. І подальші ее перспективи поки теж НЕ Дуже райдужні. Ціни на Акції продолжают зніжуватіся. Деякі рекламодавці сумніваються в дієвості розміщеніх в соцмережі оголошень, відаляють свои сторінки и вімагають повернення грошів, запевняючі, что переходь по ПОСИЛАННЯ роблять НЕ реальні Користувачі, а боти. До речі, за підрахункамі самої Компанії Facebook, опублікованімі 2 серпня 2012, на ее теренах на 10 реальних Користувачів пріпадає один фальшивий. Скептики ж запевняють, что всілякіх «Фейкові» акаунтів набагато больше. Нарешті, в цею ж дня - 2 серпня 2012 року - стало відомо, Що з Facebook звільніліся ще відразу три топ-менеджера (Троє ключовими співробітніків покинули компанію ще раніше).

Мабуть Цукербергу зараз не до новіх проектів - Зберегти б наявні.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: